REKLAMA

Czekają na mieszkania

foto: pixabay.com

78 osób czeka na przydział mieszkania w gminie Nowa Ruda. Urzędnicy nie są w stanie powiedzieć, ilu osobom poszczęści się i w tym roku otrzymają komunalne lokum.

78 mieszkańców czeka na mieszkanie komunalne lub socjalne. O ich przydziale będzie decydować świeżo co powołana komisja mieszkaniowa.
10 lokali do remontu
W tym roku gmina planuje wyremontować ok. 10 lokali, ale jak podkreślają urzędnicy jest to liczba ruchoma. Nie można też jednoznacznie oszacować wartości mieszkań, które gmina sprzedaje. - Nie można podać widełek. Wartości szacowane są przez rzeczoznawcę dla każdego mieszkania osobno - mówi Barbara Adamska z urzędu gminy Nowa Ruda. W latach 2017/2018 gmina sprzedała 38 mieszkań. Warto przypomnieć, że budynki, w których się znajdują powstały przed 1945 r.
Oni zdecydują o Twoim losie, czyli skład gminnej komisji mieszkaniowej
• Janusz Ferenc - przewodniczący komisji
• Stanisław Wasłowicz - członek komisji
• Janusz Maślanka - członek komisji
• Ryszard Czerewaty - członek komisji
• Krzysztof Niebora - członek komisji • Przedstawiciel Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej - członek komisji

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Czekają na mieszkania

foto: pixabay.com

Jest akcja, jest mobilizacja i wspólne działanie. Fundacja zaczytani org. Prowadzi Wielką Zbiórkę Książek, które następnie trafią do placówek medycznych w całej Polsce. W akcję zaangażował się żłobek „Baśniowe Wzgórze” z Ludwikowic Kł.

Trzy osoby przed rokiem zginęły. Jedna przeżyła i zapewniała, że to nie ona kierowała samochodem. Śledczy po miesiącach prowadzonego śledztwa uznali jednak inaczej. Jakub K. trafił za kraty. Na razie na 3 miesiące. Grozi mu 12 lat więzienia.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×