REKLAMA

Chatka pod Śnieżnikiem ponownie czynna

Chatka pod Śnieżnikiem znów jest czynna

Fot. FB/Chatka pod Śnieżnikiem

Chatka pod Śnieżnikiem od 17 stycznia była nieczynna. Co było powodem jest zamknięcia?

Chatka pod Śnieżnikiem była nieczynna od niedzieli, 17 stycznia. Została zamknięta przez Komendę Policji w Lądku Zdroju ze względu na prowadzone tam przez policję i prokuraturę prace. To właśnie tym miejscu zmarł 37-letni mężczyzna. Jak się później okazało był to Roman Gulczyński, zawodowy siatkarz z wieloletnim doświadczeniem.

Aby przetransportować ciało zmarłego mężczyzny, ratownicy górscy musieli najpierw wydeptać ścieżkę do chatki, ponieważ nie było jak tam dojechać przez duże opady śniegu. Samo przecieranie szlaku zajęło im kilka godzin. Na mężczyźnie została przeprowadzona sekcja zwłok. Z informacji prokuratury rejonowej w Bystrzycy Kłodzkiej wynika, że zmarł on w skutek zatrzymania oddechu i krążenia. Przyczyną takiego stanu rzeczy miało być zachłyśnięcie treścią pokarmową. Według informacji prokuratury rejonowej w Bystrzycy Kłodzkiej, do śmierci siatkarza nie przyczyniły się osoby trzecie. Na jego ciele biegli nie stwierdzili obrażeń wewnętrznych, ani zewnętrznych.

Chatka pod Śnieżnikiem położona jest w Sudetach Wschodnich, na terenie Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego na poziomie 1170 m n.p.m. na północno-wschodnim zboczu Śnieżnika zwanym Czarci Gon nad Wielkim Lejem.

 

TRAGICZNY POŻAR W STARYM GIERAŁTOWIE PŁONĄŁ DOM

DOWIEDZ SIĘ, CZY POWSTANIE NOWA DROGA DO POLANICKIEGO SZPITALA

PRZECZYTAJ O AKTUALNEJ LICZBIE ZASZCZEPIONYCH OSÓB

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Chatka pod Śnieżnikiem ponownie czynna

Fot. Phantasma1958 Polska-org.pl

Kłodzko: Konkubent Lucyny K. który wraz z nią miał dopuścić się zabójstwa dziecka przebywa w zakładzie karnym w Kłodzku.

Kłodzko: Samochód zbierający odpady potrącił kobietę. Była reanimowana na miejscu.

Podczas pogrzebu, gdy rodzina chciała pożegnać zmarłą i poprosiła o otwarcie trumny, okazało się, że leżą w niej zamienione zwłoki. Jak doszło do tak tragicznej pomyłki?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×