REKLAMA

Porażką Salos żegna grupę B

Siatkówka KADETKI

Siatkówka KADETKI

W ostatnim meczu w grupie B Salos na własnym parkiecie gładko przegrał z UKS-em Lubań. Dzięki temu zwycięstwu dziewczęta z Lubania wystąpią w grupie C w walce o miejsca od pierwszego do czwartego. Walka o tytuł mistrza Dolnego Śląska w kadetkach rozpocznie się 4 stycznia 2014 r. Nasze siatkarki wystąpią w grupie G w walce o dziewiąte miejsce, a za rywalki będą miały zawodniczki klubu MGLKS Sobieski Oława. W ostatnim spotkaniu z UKS-em Lubań w Nowej Rudzie Salos nie był faworytem, jednak chciałoby się, aby nasze dziewczęta wykazywały większą odporność psychiczną. Miały parę niezłych momentów gry, jednak jedna zepsuta piłka potrafi je całkowicie wybić z rytmu. Można to określić, jako błądzenie po własnym parkiecie. I choć są bez kibiców to jednak są u siebie i przyjezdne powinny mieć miękkie nogi, gdy wchodzą na parkiet CTS -u. Czekamy więc na taki występ naszych dziewcząt.


Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Porażką Salos żegna grupę B

Policyjny pościg trwał dość długo. Młody mężczyzna za szereg przestęstw, których się dopuścił może trafić za kraty nawet na pięć lat

Dziennikarze przejmują pałeczkę. Sami wyjaśniają, co stało się za tymi drzwiami w jednym z budynków przy ul. Piastów w centrum Nowej Rudy.
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×