REKLAMA

Porażką Salos żegna grupę B

Siatkówka KADETKI

Siatkówka KADETKI

W ostatnim meczu w grupie B Salos na własnym parkiecie gładko przegrał z UKS-em Lubań. Dzięki temu zwycięstwu dziewczęta z Lubania wystąpią w grupie C w walce o miejsca od pierwszego do czwartego. Walka o tytuł mistrza Dolnego Śląska w kadetkach rozpocznie się 4 stycznia 2014 r. Nasze siatkarki wystąpią w grupie G w walce o dziewiąte miejsce, a za rywalki będą miały zawodniczki klubu MGLKS Sobieski Oława. W ostatnim spotkaniu z UKS-em Lubań w Nowej Rudzie Salos nie był faworytem, jednak chciałoby się, aby nasze dziewczęta wykazywały większą odporność psychiczną. Miały parę niezłych momentów gry, jednak jedna zepsuta piłka potrafi je całkowicie wybić z rytmu. Można to określić, jako błądzenie po własnym parkiecie. I choć są bez kibiców to jednak są u siebie i przyjezdne powinny mieć miękkie nogi, gdy wchodzą na parkiet CTS -u. Czekamy więc na taki występ naszych dziewcząt.


Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Porażką Salos żegna grupę B

W listopadzie ubiegłego roku internauci próbowali ratować Skansen Mini Zoo w Wambierzycach, jedną z najstarszych atrakcji turystycznych naszego regionu. Dziś czytelnicy alarmują, że zwierzęta, które w nim przebywają potrzebują pomocy.

Mieszkaniec natknął się w lesie w okolicach Włodzickiej Góry na rozszarpanego koziołka. My sprawdzamy, czy w lasach znów grasują wilki i czy miłośnicy leśnych wędrówek mogą czuć się bezpiecznie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×