REKLAMA

Porażką Salos żegna grupę B

Siatkówka KADETKI

Siatkówka KADETKI

W ostatnim meczu w grupie B Salos na własnym parkiecie gładko przegrał z UKS-em Lubań. Dzięki temu zwycięstwu dziewczęta z Lubania wystąpią w grupie C w walce o miejsca od pierwszego do czwartego. Walka o tytuł mistrza Dolnego Śląska w kadetkach rozpocznie się 4 stycznia 2014 r. Nasze siatkarki wystąpią w grupie G w walce o dziewiąte miejsce, a za rywalki będą miały zawodniczki klubu MGLKS Sobieski Oława. W ostatnim spotkaniu z UKS-em Lubań w Nowej Rudzie Salos nie był faworytem, jednak chciałoby się, aby nasze dziewczęta wykazywały większą odporność psychiczną. Miały parę niezłych momentów gry, jednak jedna zepsuta piłka potrafi je całkowicie wybić z rytmu. Można to określić, jako błądzenie po własnym parkiecie. I choć są bez kibiców to jednak są u siebie i przyjezdne powinny mieć miękkie nogi, gdy wchodzą na parkiet CTS -u. Czekamy więc na taki występ naszych dziewcząt.


Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Porażką Salos żegna grupę B

Drzewo spadło na osobowego Fiata Ducato. Kierowca, 46-letni Pan Jarosław zginął na miejscu. Gdyby drzewo spadło 5 sekund wcześniej, kierowca, prawdopodobnie by się zatrzymał. A gdyby 5 sekund później, to zdążyłby przejechać.

foto: dolny-slask.org.pl

Olbrzymi huk i dziwny zapach. Mieszkańcy Ścinawki Śr. alarmują naszych dziennikarzy – zakład zatruwa życie mieszkańcom sąsiadujących z nią domów. Sprawdzamy jak wygląda życie w cieniu fabryki.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×