REKLAMA

Z galerii w kamasze

Kampania rekrutacyjna MON wkracza do Kłodzka. Żołnierze będą zachęcać do wstępowania do wojska.

Ministerstwo Obrony Narodowej prowadzi akcję zostań żołnierzem. Kampania ma pokazać, że to nie tylko służba, ale ciekawa, stabilna i perspektywiczna praca. Od 14 października w całym kraju żołnierze spotykają się z młodymi Polakami, by zachęcać ich do wstępowali do wojska. W pierwszym tygodniu grudnia (1-7 grudnia) pojawią się w centrum handlowym Twierdza Kłodzko. Wojskowa Komenda Uzupełnień oraz 22 Karpacki Batalion Piechoty Górskiej w Kłodzku wystawią w handlowym pasażu swoje stanowisko - Żołnierze opowiedzą o własnych doświadczeniach, dostępnych ścieżkach kariery i perspektywach rozwoju. Natomiast przedstawiciele Wojskowego Komendanta Uzupełnień przekażą szczegółowe informacje, jakie kroki należy poczynić, by dostać się do służby przygotowawczej, służby kandydackiej, wojskowej służby zawodowej czy też jak dostać się do jednostek Wojsk Obrony Terytorialnej – informuje Klaudia Jagodzińska z Wojskowej Komendy Uzupełnień w Kłodzku. Polska armia – zdaniem MON - powinna być liczniejsza, dlatego głównym celem akcji resortu obrony narodowej jest zachęcenie młodych ludzi, by planując swoją przyszłość, wzięli pod uwagę możliwość bycia żołnierzem zawodowym. Korzyści jakie niesie służba wojskowa to: stałość i pewność zatrudnienia, możliwość zdobycia wysoko specjalistycznych kwalifikacji oraz atrakcyjne perspektywy rozwoju zawodowego i osobistego.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Z galerii w kamasze

foto: Fundacja Ratowania Zabytków i Pomników Przyrody

Trzy miesiące pozostały właścicielowi zamku w Ratnie Dolnym na zrealizowanie obowiązków jakie nałożył na niego konserwator zabytków. To chyba nierealne, więc co wtedy?

foto: pixabay.com

Będzie podwyżka, ale nie wiadomo jeszcze kiedy i jak duża. Już niedługo mieszkańcy miasta i gminy Radków zapłacą więcej za odprowadzenie ścieków. A podwyżka cen wody - jak zapewnia Michał Punda, prezes Radkowskich Usług Komunalnych - będzie jedynie symboliczna.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×