REKLAMA

Głupota? Remont w trakcie sezonu

Trwa remont drogi Stu Zakrętów. Są utrudnienia w dojeździe do Błędnych Skał.

Remont rozpoczął się 22 czerwca. Remontowany odcinek drogi zaczyna się od skrzyżowania z drogą do Łężyc, a kończy za „Błędnymi Skałami”. Remont był potrzebny, bo droga była połatana po remontach cząstkowych, nawierzchnia spękana i miejscami zapadnięta. W związku z pracami remontowymi już pojawiły się utrudnienia z dojazdem do Błędnych Skał i na pewno na tym nie koniec. - Podczas wylewania asfaltu nastąpił zator spowodowany awarią maszyny budowlanej, który uniemożliwił przejazd na odcinku Błędne Skały-Kudowa Zdrój. Ruch na drodze został już przywrócony - mówi nam Leszek Loch, dyrektor Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei, która zarządza drogami wojewódzkimi w regionie. - Na remontowanym odcinku drogi na czas prowadzenia prac wprowadzany jest odcinkami ruch wahadłowy. Zakładamy, że utrudnienia te potrwają do końca lipca, pod warunkiem sprzyjających warunków atmosferycznych, czyli braku opadów. Pozostałe prace na poboczach drogi wykonywane są miejscowo i nie powodują znaczących utrudnień w ruchu - zapowiada Loch. W sumie cały remont trwa w szczycie sezonu turystycznego. Ma zakończyć się do końca września. Dlaczego remontu nie można było przeprowadzić w innych miesiącach roku, gdy mniej turystów do nas przyjeżdża?

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Głupota? Remont w trakcie sezonu

Zdjęcie zostało wykonane o godz. 18.03 przed Schroniskiem na Szczelińcu - kilka osób relaksuje się, podziwia widoki, spokój, cisza…

Park Narodowy Gór Stołowych informuje, że w związku z ekstremalnie wzmożonym ruchem turystycznym w godzinach szczytu (godz. 10-15) może nastąpić krótkotrwała przerwa w sprzedaży biletów na trasę turystyczną na Szczelińcu Wielkim.

Policjanci z powiatu kłodzkiego w piątek, 7 sierpnia w godz. 6.00 – 22.00 na drogach powiatu kłodzkiego przeprowadzą wzmożone działania kontrolne pod kryptonimem „Prędkość". Działania mają na celu ograniczenie liczby wypadków drogowych oraz zminimalizowanie skutków tych zdarzeń. Działania będą odbywały się równolegle na drogach przebiegających przez teren województwa dolnośląskiego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×