REKLAMA

Noc Świętojańska w Pałacu

23 czerwca zapraszamy na Jarmark Świętojański i inaugurację Festiwalu Wrażeń do Pałacu w Gorzanowie.

Będą warsztaty, zabawy i konkursy. Będzie giełda staroci. Będą produkty lokalne i regionalne.
Podczas jarmarku i festiwalu nie zabraknie stoisk wystawienniczych, a na nich prezentacji Muzeum Zabawek, Muzeum Filumenistycznego i Twierdzy Kłodzkiej. Będą warsztaty garncarskie Szlaku Ginących Zawodów, a także czerpania papierów zorganizowane przez dusznickie Muzeum Papiernictwa.
Będzie też trochę muzyki. Wystąpią Grabów City Band, Zespół Wokalny Con Grazia i Bystrzycki Kwartet Gitarowy.
Zapraszamy do Pałacu w Gorzanowie 23 czerwca od godz. 14:00

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (19): Noc Świętojańska w Pałacu

Obrazek użytkownika Licznik
 • Licznik
 • 19-06-2018

Dziś nowe miliony 28 tym razem na lewych fakturkach wyłudzone oczywiście prawnik , syndyk i reszta .Codziennie łapani ,codziennie . A potem nie ma , na emerytów , rencistów , niepełnosprawnych ,itp Brawo PIS !!! Że wreszcie tej cwanej hołocie zakładacie kajdany . Poprzednicy byli ślepi .
Obrazek użytkownika Jacek
 • Jacek
 • 19-06-2018

Pytam dlaczego niechcą komisji śledczej do Afery z Getc.???? czego się boją ? to jest afera większa i nic aparat sprawiedliwości działa ? GDZIE ROzaliczenie NFI ? SKOK .PCK.milczenie owiec !!!!!
Obrazek użytkownika Do Jacka
 • Do Jacka
 • 20-06-2018

Wszystko Jacku znajdziesz na Youtubie , tam ludzie mówią o windykacjach .Kto tak i w jaki sposób zarabiał .Nie mówiąc o tych sam upadł i sam się powiesił .Po nitce do kłębka , też nie złe żerowisko ! I lichwa +
Obrazek użytkownika Wklej
 • Wklej
 • 20-06-2018

Czy WINDYKACJA to oszustwo?
Obrazek użytkownika Wklej
 • Wklej
 • 20-06-2018

Firmy windykacyjne - gorąca dyskusja w Studio Polska
Obrazek użytkownika Wklej
 • Wklej
 • 20-06-2018

Firmy windykacyjne - gorąca dyskusja w Studio Polska
Obrazek użytkownika Jacek
 • Jacek
 • 20-06-2018

Chłopie zło było jest i będzie i wiem ze jak ci stracą władze wyjdą na jaw ich grzechy a jest ich sporo .Mówienie ze to oni gdy juz się samemu rzadzi jest obłędem tak jak ty masz już obłęd na punkcie partyjnej TV .Chłopie prokurator prowadząca sprawę posła PO rezygnuje bo sumienie jej nie pozwala na manipulacje to jest chore jak za wszelką cenę chcą z PO zrobić przestępców ,tak w każdym stadzie znajdzie się czarna owca to prawda i takie owce trzeba bez rzadnej ulgi izolować jak wina udowodniona zamknąć wyrok bezwzględny .Firmy windykacyjne są uczciwe i te które są przestępcze skupuja fikcyjne długi lub przeterminowane i naciągaja za taki czyn kara bezwzględna więzienie i utrata prawa koncesji .Nie można odrazu stawiać wyroku wszystkie nieuczciwe to jest krzywdzące te firmy które w zgodzie z prawem wykonują swoją działalność .Twój styl to ponizanie i pchnięcie do jednego worka bez wyroku cala branże lub organizacje partie za zło a jak się okazuje w wielu przypadkach to tylko chora wendeta jednego człowieka . Tu przytoczę Ewangelię bo ponoć bardzo wierzący .Widzi zdzblo w czyimś oku a belki w swoim nie. Zło było jest i będzie .Wymiar trzeba reformowac tak by prawo było bezwzględne bez furtek .To co robi się obecnie niema nic wspólnego z reforma tylko podporządkowanie sobie w myśl powiedzenia Sądy muszą być nasze ; nasze czyli nas chronić ja dawniej .
Obrazek użytkownika ZET
 • ZET
 • 20-06-2018

Ty jesteś obłąkany , trollu , nikt przy zdrowym umyśle nie będzie tolerował tak chorego państwa , i gów ...ci do tego co ja piszę , ludzi poszkodowanych jest spora grupa , i słuchają non stop o złodziejstwach , bo to już firmy się za to biorą , emeryci i renciści nie chcą być wplątywani w pożyczki , a potem oskubani do cna przez firmy z kosmosu , które namnażają ich długi , gnębią , pożyczą 3 tyś a mają oddać 70 tyś , lub spłacać zadłużenie które już dawno było spłacone , lub przeterminowane , wysyłają różnych typków by nękać staruszkę , przemoc , to taka sama metoda oszustwa jak na wnuczka identycznie .Politycy wszyscy są do tego by takie rzeczy piętnować !!!
Obrazek użytkownika Edek
 • Edek
 • 20-06-2018

Zło było a teraz za PIS ze złem walczą , Nie ma tolerowania ani afer , ani wyłudzania pieniędzy niezależnie kto to by A łupem padały mieszkania , grunty itp .
Obrazek użytkownika Kazik
 • Kazik
 • 20-06-2018

Tak jak zmieniasz nic ,tak zmienna jest ta wladza z jednej strony walka z przestepczoscia i ok z drugiej t/z dojenie spolek agend premie itd malo chronienie swoich cos cisza z PCK ? Niechca komisji do Gets ,SKOK Jacek ma racje juz niedlugo bedzie poznana prawdziwa twarz wladzy pychy i nepotyzmu ,chcialbym sie mylic ale to co widze na naszej malej ojczyznie i kogo promuja wszystko jest jasne i jak dziala wymiar PRL bis .
Obrazek użytkownika Jacek
 • Jacek
 • 20-06-2018

Trol to ty jestes ,czytaj z uwaga mowilem o tym ze sa takie firmy ktoreskupuja fikcyjne dlugi ,przeterminowane tak nekaja to prawda i tu kara bezwgledna jestem za .Troliku ale sa i uczciwe firmy w tej branzy dlatego trzeba z dokladnoscia mowic o tych bandytów ch firmach by nienarazic uczciwie pracujacej firmy ,przykro ty nie odruzniasz walisz po wszystkich bez wyjatku niszczac dobre imie tych uczciwych . Bolaczka tych spraw jest fakt ze poszkodowany milczy nieidzie do odpowiednich organow i na tym te bandyckie firmy zeruja .Tak to trzeba scigac i szkolic ludzi jak zachowac sie w takich przypadkach i od tego powinna byc twoja TV a nie tuba propagandowa .
Obrazek użytkownika Wiesz kto
 • Wiesz kto
 • 20-06-2018

Ty też jesteś trollem Jacku , przyznaj się , przynajmniej TVP INFO pokazało dokładnie jak grasowała ta obrzydliwa dzika reprywatyzacja i tylko PIS ich ruszył , śledzę każdy odcinek wszystkich komisji jak nie na tvp info to na Youtubie , jak ci się zdaje Jacku dlaczego pan Ziobro miał najwięcej głosów wyborczych do sejmu , dlaczego 82 % polaków chce bardzo , bardzo rzetelnej reformy sądownictwa , ile polskich rodzin było atakowanych przez lichwę a potem przez windykację działającą w podobny sposób oszustwem jak na wnuczka , dług spłacony a windykator w natarciu , dług przeterminowany ale mafia atakuje , i kogo wykorzystuje do zastraszania , byłych więzniów ? Kto kokosy zbierał z takich wyczynów , bo to ogromne pieniądze , też cwani . Oj będzie się działo nie tylko ujawnią ale muszą wyciągnąć wnioski i wprowadzić kary duże i brutalne dla tego typu dziadostwa co się panoszy , należy ostro i bezwzględnie tak jak z fakturami lewymi i lewym paliwem bez akcyzy i dziką reprywatyzacja , a nie milczeć i się tylko głupkowato na zdjęciach uśmiechać i kiwać białą różą po oczach gdy wielkie złodziejstwo nabiera mocy i rośnie w siłę z dnia na dzień .Ja znam kilkanaście osób oszukanych starych ,osobiście znam ich historię i inne rzeczy bardzo , bardzo złe po co nam tacy politycy i partie co są słabe po co .
Obrazek użytkownika Jacek
 • Jacek
 • 20-06-2018

Info zaprzeczeniem dziennikarstwa przykre ale prawdziwe TVP za PRL tez pokazywało lichwe warcholow identycenie ? Dlaczego nie prowadzą dochodzenia ws reprywatzacja dokładnie przecież za ich rządów w stolicy tez była reprywatyzacja dzika wybiórczo się dochodzi ,dlaczego milczysz jak pytam co Reprywatyzacja unas gdzie sprzedano a wcześniej eksmitowano mieszkańców syn dłużnika chciał spłacić dług w całości 45 tysięcy niedano mu bo mieszkanie piękne dziwnym trafem trafia w ręce bliskiego współpracownika byłego za 40 tysięcy gdy to mieszkanie było warte ponad 200 tysięcy to jest dla ciebie ok .Dlaczego PiS nie uchwalil do dzisiaj ustawy reprywatyzacyjnej ? Dlaczego nie poparli wcześniejszych inicjatyw w tej materii Tak więc widzisz wszyscy maja za paznokciami A co do wyborów na fali popularności danego ugrupowania można t/z pawiana postawić i wygra .Dlaczego niechcą komisji do Getc? SKOK i NFI ? Biała róża to symbol pojednania Nie poniżaj ludzi którzy wychodzą na ulicę z tym symbolem to styl PRL identyczny ponizanie Co lichwa ma wspólnego z białą róża ? Kiedy najwięcej firm powstawało windykacyjnych w latach 2005 _- 2007 t/z wolność gospodarczą dala zielone światła dla takich inicjatyw .
Obrazek użytkownika Do Jacka
 • Do Jacka
 • 20-06-2018

Coś czuję od ciebie PRL ,
Obrazek użytkownika Jacek
 • Jacek
 • 21-06-2018

Ty nic nic nie kumasz ,masz już tak wyprany mózg ze niedługo będziesz śpiewał peany chwały dla twojej PRL info o dobrej zmiany .Trzeba być naprawdę tępym i ślepym by nic nie rozumieć ze to tylko propaganda na pokaz ' gdzie wyroki ? Dlaczego niema komisji w sprawie GetsBack ?kto odbieral statuetki juz 2018 i w czyim towarzystwie był kogo finansowaL GetsBack ? To firma windykacyjna koleś na kim zbila majątek ? Widzisz kogo finansuje firmy windykacyjne ? i dlaczego niema na nich bata .Plotki są zatrzymywane a grube ryby mają się dobrze ? Styl PRL łapać złodzieja a ja sam złodziej ? Tak wiele dobrego dala dobra zmiana jak 500+ itd to dobry kierunek ale trzeba dać progi dochodowe by zaostrzedzone pieniądze dać niepełnosprawnym .Źle się dzieje w służbie zdrowia dzisiaj po 70 odsyła się do domu i nie leczy ,leki poteznie w górę a te niby ZADARMO to leki starej generacji większości nie przydatne .Kolejki jeszcze większe jak były .Ktoś powiedział na spotkaniu Polskę dojna wróć nam panie Efekt słów prawdziwy ojciec zatrudniony w spółce dobra dodatkową pensje dostaje mimo że i tak zarabia dużo .Spółki zapakowane funkcyjnymi działaczami suto wynagradzane .Dlaczego milczysz jak podaje fakty a te są takie były dostaje intrafne zlecenie za prawie 300 tysięcy na kampanię ??? Gazeta z jakich funduszy wydawana kto płaci ,czy podatki odprowadzone ? Dlaczego milczenie w info o aferze w PCK kto zatrudniał podejrzanego ? Czy kampania czasami nie była finansowana ???? To są doniesienia dnia codziennego .Lecz ty masz ciemne okulary widzisz to co tobie wygodne Pachniesz PRL em ty i tylko Ty .
Obrazek użytkownika Do Jacka
 • Do Jacka
 • 21-06-2018

Co to na TV INFO , mówią i żonie pranie brudnych pieniędzy zarzucają posła twoich ulubieńców . Ty za to jesteś kumaty , nie bez przyczyny zacierasz , wypisujesz głupoty , afer nie wymażesz gumeczką jeszcze takich ogromnych na niebywała skalę.Straszne głupoty wypisujesz . Tuszowanie i zamiatanie pod dywan na nic się zda .Ale ci pranie mózgu zrobili .
Obrazek użytkownika Jacek
 • Jacek
 • 21-06-2018

Ale nie mówią ze prokurator prowadzący zrezygnował i jest nowy bo sumienie ruszyło. Za rok wyprany muzgu pogadamy Dodam syna pasierba tez oskarżyli .Dlaczego tak im zależy by naglosnic .Co z sw p.Posłanka SLD nikt nie poszedł siedzieć . Szkoda na ciebie tepa złośliwa osobę która pomawia przed wyrokiem cileku wyprany są wyroki .gdzie dekalog czy ty wiesz co to dekalog ?
Obrazek użytkownika Lenka
 • Lenka
 • 21-06-2018

Miliardy wypływają ze spolek ,mało ze dają donich bez odpowiednich kwalifikacji to pazernosc większą jak za czasów PO PSL czy SLD dzisiaj już nie doja ale doja dojarkami przeskoczyli tamtych. Na służbę zdrowia niema kasy na niepełnosprawnych niema kasy ale dla swoich musi być .Historia kiedyś powie afera stulecia .Więcej zła pod przykrywką uczciwości dobra .
Obrazek użytkownika Jola
 • Jola
 • 21-06-2018

A ci co meli kwalifikację też sobie nie radzili , to widać , zależy ile się trzyma nieudacznika na intratnym stołku , a on zadłuża , zadłuża i zadłuża , aż osiągnie dno .I wtedy wielki szum , halo i rwetes , żale i rwanie włosów z głowy .

foto: pixabay.com

Radkowskiej straży miejskiej nie jest obojętny los zwierząt. Tak przynajmniej twierdzą funkcjonariusze, którzy w 2018 r. podjęli 12 interwencji w sprawie zwierząt.

W takim lokalu mieszka trójka małych dzieci

Ten budynek nie ma fundamentów. Nikt nie pamięta, kiedy cokolwiek tu remontowano. Ściany pękają. Mieszkań dogrzać nie można, a ściany od podłogi do sufitu pokrywa grzyb. Lokatorzy rozkładają ręce i proszą o jedno - o godne warunki do życia.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×