REKLAMA

Woda pod cudzym grobem

Takie sytuacje się zdarzają. To był przypadek. Wszystko zostało posprzątane - mówi Joanna Kiełbaska, właścicielka zakładu pogrzebowego w Nowej Rudzie. Sprawa dotyczy wody, która podtopiła pomnik bliskich pani Krystyny.

- Trzy groby dalej od moich dziadków był kopany grób. Glina i woda zostały wypompowane pod nasze pomniki. Kopią groby, nie zasłonią tego. Wszystko jest zaglinione, wody pełno, masakra jakaś - żali nam się pani Krystyna. - Trzeba pilnować swoich pracowników. Jak im szkoda pieniędzy na dłuższy wąż, to niech wodę wiadrami wynoszą. Obiecali, że posprzątają, ale to nie jest pierwszy raz. Byłam już w tej sprawie w urzędzie. A jak mi się zacznie pomnik zawalać to co wtedy? Mam na własny koszt robić? - pyta zbulwersowana mieszkanka. Rzeczywiście do takiej sytuacji doszło. Właścicielka noworudzkiego zakładu pogrzebowego, Joanna Kiełbaska tego faktu nie ukrywa i nie chowa głowy w przysłowiowy piasek - Pracownikom po prostu wyskoczył wąż. Stało się to przez przypadek. Takie sytuacje się zdarzają. Rodzina została poinformowana, że wszystko zostanie posprzątane i wróci do stanu sprzed zdarzenia, a nasi pracownicy są kontrolowani podczas prac - komentuje krótko Joanna Kiełbaska. - My się ze wszystkiego wywiązujemy. A Panią Krystynę oczywiście przepraszamy - zapewnia właścicielka. Słowo przepraszam z ust właścicieli zakładów pogrzebowych działających na terenie noworudzkiego cmentarza, to nowość. Wcześniej, gdy „Gazeta Noworudzka” interweniowała w podobnych sprawach reakcje przedstawicieli innych firm pogrzebowych były inne. Czasami dziennikarzom wręcz, grożono.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Woda pod cudzym grobem

Nie płacą na dzieci, a ich długi liczone są w milionach złotych.

Wciąż zablokowany jest przejazd drogą powiatową prowadzącą z centrum Dzikowca w stronę Podlesia. Sprawdzamy, czy i kiedy wójt Mierzejewska tę drogę otworzy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×