REKLAMA

Kiermasz dla Kruczej Doliny

foto: FB Stowarzyszenia Lucky Horses

Zapraszamy na kiermasz dla Kruczej Doliny, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Lucky Horses.

Na Facebooku stowarzyszenia możemy przeczytać te oto piękne i chwytające za serce słowa:
„Bywają na świecie miejsca, gdzie czujesz się jak w domu. Raz na jakiś czas spotykasz na drodze ludzi, za którymi tęsknić będziesz już zawsze. Takim miejscem z wiecznie bijącym ciepłem i energią sercem była Krucza Dolina. Zawsze była i ta akcja jest po to by taka pozostała. Andrzeja w okolicy znali wszyscy koniarze, zawsze pomocny, człowiek z sercem na ręku i duszą na ramieniu. Krucza Dolina dzięki niemu rozkwitała, z dnia na dzień kochało ją coraz więcej ludzi. Ludzie wracali do niej, do aury tam panującej i do ludzi tam mieszkających. Andrzej odszedł zabierając część tego świata. Ale domownicy i zwierzęta pozostali. Teraz oni będą walczyć o Dolinę i nie pozwolą jej umrzeć, póki będą mieć siły, a energia w nich wielka!”
1 grudnia z inicjatywy stowarzyszenia odbędzie się kiermasz dla Kruczej Doliny, w której pozostały konie, kury, psy, koty, dziesiątki uli i kobiety, które o nie dbają. Podczas kiermaszu będzie można kupić m.in. przetwory z gospodarstwa ekologicznego Krucza Dolina. Będą też słodkości i świąteczne ozdoby. Organizatorzy zaproszą też na wspólne ognisko do Kruczej Doliny.
Zapraszamy 1 grudnia od 11:00 do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kiermasz dla Kruczej Doliny

W listopadzie ubiegłego roku internauci próbowali ratować Skansen Mini Zoo w Wambierzycach, jedną z najstarszych atrakcji turystycznych naszego regionu. Dziś czytelnicy alarmują, że zwierzęta, które w nim przebywają potrzebują pomocy.

Mieszkaniec natknął się w lesie w okolicach Włodzickiej Góry na rozszarpanego koziołka. My sprawdzamy, czy w lasach znów grasują wilki i czy miłośnicy leśnych wędrówek mogą czuć się bezpiecznie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×