REKLAMA

Sięgnij po dotacje

Dolnośląski Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) po raz kolejny zaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji dotyczących wsparcia ze środków Unii Europejskiej. Zapraszamy w poniedziałek 11 czerwca do gminy Nowa Ruda.

Podczas indywidualnych konsultacji w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informację, czy planowane przedsięwzięcie ma szanse na dofinansowanie z funduszy europejskich.
Pracownicy Punktu przedstawią dostępne możliwości wsparcia oraz wyjaśnią zasady ubiegania się o dotacje. Poinformują także o instrumentach zwrotnych – niskooprocentowanych pożyczkach, dostępnych obecnie na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej.
Konsultacje są bezpłatne. Podczas nich będzie można dowiedzieć się m.in. na jakie projekty będzie można pozyskać wsparcie ze środków unijnych, jakie są warunki jego otrzymania, które instytucje organizują konkursy na dofinansowanie unijnych projektów i jak wyglądają nabory.
Z konsultacji mogą skorzystać osoby fizyczne, przyszli przedsiębiorcy i przedstawiciele organizacji pozarządowych.
Zapraszamy w poniedziałek 11 czerwca w godz. 10:00 – 18:00 do urzędu gminy do Sali rady.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Sięgnij po dotacje

Obrazek użytkownika Woliborzanka
  • Woliborzanka
  • 01-06-2018

Brawo pani wójt!!!

Co wiesz o Czechach? Czy znasz wystarczająco dobrze Polskę? Weź udział w II Konkursie Wiedzy o Polsce i Czechach. Już 8 października w Nowej Rudzie.

Proboszcz wyjaśnienie napisał. Biskup je przyjął.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×