REKLAMA

Regulamin

1. Każdy użytkownik portalu publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Właściciel portalu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników na jego łamach.

2. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na łamach portalu treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc.

3. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez użytkowników na łamach portalu treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety.

4. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez użytkowników na łamach portalu przekazów reklamowych, z wyjątkiem ogłoszeń drobnych zamieszczanych w stosownym dziale, zaakceptowanych przez administratora.

5. Portal zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 2, 3 i 4 niniejszego regulaminu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa w portalu w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia pkt. 2, 3 i 4 regulaminu oraz prawo do trwałego usuwania takich osób z naszej bazy danych.

6. Każdy zarejestrowany użytkownik portalu wyraża zgodę na okresowe otrzymywanie pod podanym adresem e-mail poczty elektronicznej przesyłanej przez portal. Pod pojęciem poczty elektronicznej rozumiane są wszelkiego rodzaju treści informacyjne oraz reklamowe, które nie naruszają obowiązującego w Polsce prawa.

7. Portal dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania niniejszej strony oraz udzieli pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jej funkcjonowania.

8. Uczestnicy portalu poprzez umieszczenie swoich komentarzy i opinii na stronach portalu wyrażają zgodę na publikowanie tych treści na łamach "Gazety Noworudzkiej", "Gazety Kłodzkiej", Gazety Ząbkowickiej" oraz ''Gazety Świebodzic''

10. Niniejszy regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania. Portal zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×