REKLAMA

Odszedłem, bo były różnice zdań

Nie jest już zastępcą wójta gminy Nowa Ruda i nie jest też związany z urzędem gminy. Ryszard Czerewaty ujawnia dlaczego zakończył współpracę z wójt Adrianną Mierzejewską.

Dla mnie takie wartości jak honor, lojalność, uczciwość są najważniejsze i ja na pewno nie zrezygnowałem dlatego, żeby budować jakieś opozycje, czy żeby występować przeciwko pani wójt. Moje odejście z pracy wiązało się z tym, że po prostu nie zgadzałem się z pewnym rzeczami, ale to nie był żaden konflikt pomiędzy mną, a panią wójt - przekonuje Ryszard Czerewaty. - Miałem po prostu inne spojrzenie na niektóre sprawy niż pani wójt. Były różnice zdań na niektóre tematy - dodaje Czerewaty tłumacząc swoją rezygnację ze stanowiska zastępcy wójta gminy Nowa Ruda. Jakie plany na przyszłość ma były zastępca wójta? - Nie wykluczam tego, że jeżeli ktoś mnie poprosi o jakąś opinię, czy zdanie, to zawsze je wyrażę. Na tę chwilę rozstałem się z urzędem gminy Nowa Ruda - odpowiada Ryszard Czerewaty. - Na razie odpoczywam, bo poświęciłem się całkowicie wykonywanej pracy i teraz chcę odpocząć. A później będę myślał w jakim kierunku się rozwijać. Owszem, było mi szkoda rozstać się z pracownikami i samorządem, ale są inne wartości, które są ważniejsze w życiu - dodaje Czerewaty.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Odszedłem, bo były różnice zdań

O leczniczym działaniu konopii siewnych, a także pomaganiu ludziom w ciężkich chorobach rozmawiamy z właścicielkami sklepu Konopna Farmacja w Dzierżoniowie.

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy podczas akcji ”Prędkość” kontrolowali, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×