REKLAMA

Sudoł zdymisjonowana

foto: UG Nowa Ruda

Iwona Sudoł nie jest już sekretarzem Urzędu Gminy Nowa Ruda. Dotychczasowa sekretarz została zdegradowana i teraz piastuje stanowisko głównego specjalisty ds. organizacyjnych, obronnych i obrony cywilnej.

Iwona Sudoł w urzędzie gminy pracuje od 1 grudnia 1989 r. Zaczynała od stanowiska referenta, pracowała w wydziale finansowym, a następnie w ówczesnym referacie rolnictwa, geodezji i gospodarki gruntami. 1 stycznia 1999 r. awansowała na kierownika referatu gospodarowania mieniem komunalnym. Od stycznia 2007 r. do listopada 2014 r. była zastępcą wójta gminy. Na stanowisku sekretarza zatrudniona była od stycznia 2011 r. Teraz Iwona Sudoł została zdymisjonowana do stanowiska głównego specjalisty ds. organizacyjnych, obronnych i obrony cywilnej. Zapytaliśmy Barbarę Adamską z urzędu gminy co zadecydowało o tym, że Iwona Sudoł pożegnała się z zajmowanym dotychczas stanowiskiem. - Dotychczasowa sekretarz Iwona Sudoł przyjęła inne stanowisko w Urzędzie Gminy Nowa Ruda. Dlaczego dotychczasowa sekretarz zajmuje obecnie inne stanowisko jest sprawą prywatną, ustalaną pomiędzy pracodawcą, a pracownikiem - tłumaczy Barbara Adamska z Urzędu Gminy Nowa Ruda.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Sudoł zdymisjonowana

Obrazek użytkownika plebsgminny
  • plebsgminny
  • 26-01-2019

zdradziła karwowskiego to i zdradziłaby mierzejewską, nie była lojalna wobec poprzednika, nie pamiętala co zawdzięczala karwowskiemu i jego ludziom, to na jaką lojalność mogła liczyć mierzejewską???

Kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie Jakub K., któremu prokuratura postawiła zarzut spowodowania tragicznego wypadku w Słupcu. Zginęły w nim trzy młode osoby.

foto: użyczone

Wracamy do sprawy martwej łani, która przed Bożym Ciałem padła w Bartnicy. Do naszej redakcji przyszedł list, w którym gorzkie słowa padają pod adresem łowczych z Koła Łowieckiego „Knieja”.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×