REKLAMA

Małżeństwo chciało zabić staruszkę

foto ilustracyjne: pixabay.com

Starsza Pani boi się sąsiadów. Powód? Grozili jej śmiercią.

Jak dobrze mieć sąsiada - mówi popularne powiedzenie. Jednak nie zawsze i nie w przypadku 71-letniej mieszkanki Nowej Rudy, pod adresem której miały paść groźby z ust jej sąsiadów. Małżeństwo miało grozić staruszce śmiercią i okaleczeniem. Starsza pani wystraszyła się, że słowa sąsiedzi zamienią w czyn i złożyła przed tygodniem zawiadomienie na policji. Sprawie przyglądają się teraz mundurowi z Nowej Rudy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Małżeństwo chciało zabić staruszkę

Mamy 667 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy i Jeleniej Góry oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, głogowskiego, górowskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, lwóweckiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, strzelińskiego, średzkiego, świdnickiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wołowskiego, wrocławskiego, ząbkowickiego, zgorzeleckiego i złotoryjskiego.

Od jutra zawieszona zostaje stacjonarna działalność lokali gastronomicznych i restauracji

W powiecie kłodzkim mamy dziś 3 nowe zachorowania: 2 w gminie Nowa Ruda i jedno w Gminie Bystrzyca Kłodzka - 1

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×