REKLAMA

Kabaret w MOK -u

Chcecie się pośmiać? Zapraszamy do MOK – u w Nowej Rudzie.

27 października, właśnie w Miejskim Ośrodku Kultury wystąpi Kabaret Młodych Panów. Kto tych panów zna, wie, że spędzony z nimi wieczór do straconych należeć nie będzie. Kto ich nie zna, ma szansę przekonać się, za co tak naprawdę kochamy kabarety.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kabaret w MOK -u

foto: pixabay.com

Jest akcja, jest mobilizacja i wspólne działanie. Fundacja zaczytani org. Prowadzi Wielką Zbiórkę Książek, które następnie trafią do placówek medycznych w całej Polsce. W akcję zaangażował się żłobek „Baśniowe Wzgórze” z Ludwikowic Kł.

Trzy osoby przed rokiem zginęły. Jedna przeżyła i zapewniała, że to nie ona kierowała samochodem. Śledczy po miesiącach prowadzonego śledztwa uznali jednak inaczej. Jakub K. trafił za kraty. Na razie na 3 miesiące. Grozi mu 12 lat więzienia.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×