REKLAMA

Kabaret w MOK -u

Chcecie się pośmiać? Zapraszamy do MOK – u w Nowej Rudzie.

27 października, właśnie w Miejskim Ośrodku Kultury wystąpi Kabaret Młodych Panów. Kto tych panów zna, wie, że spędzony z nimi wieczór do straconych należeć nie będzie. Kto ich nie zna, ma szansę przekonać się, za co tak naprawdę kochamy kabarety.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kabaret w MOK -u

Nie chcą podwyżek opłat za śmieci i NUK-u w Nowej Rudzie. Chcą wyższej jakości usług świadczonych przez wykonawcę i rozpisania prawdziwego przetargu na wybór firmy, która będzie odbierała śmieci od naszych mieszkańców.

foto: pixabay.com

Strach sparaliżował mieszkańców Ścinawki Śr. Ludzie boją się 50-letniego mężczyzny, który ma nie tylko obmacywać dziewczynki, ale też zaczepiać mieszkańców poruszając w rozmowie z nimi tematy związane z seksem.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×