REKLAMA

Kto będzie nas sądził...?

Warto posłuchać "o co ta cała afera" przed sądami i co nas czeka

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (3): Kto będzie nas sądził...?

Obrazek użytkownika Dorota
  • Dorota
  • 23-09-2017

Posłance Wielichowskiej proponuję uważnie przeczytać co powiedział poseł z Nowoczesnej Paweł Rabiej: W jakimś sensie rozumiem te wyniki sondażowe. Tłumaczę je tym, że ludziom podoba się sprawczość rządu PiS-u – to, że się obiecuje i że się wykonuje. To jest rzeczywiście – nie powiem, że pewne novum na gruncie polskiej polityki, ale wielkim zaniedbaniem poprzednich ekip było to, że różne rzeczy obiecywały i ich nie wykonywały – stwierdził polityk Nowoczesnej. A ludzie lubią jeżeli się coś obiecuje i potem jest to wykonywane. To jest duża lekcja dla opozycji, ale tez zobowiązująca nas do tego, ze to, co proponujemy, musimy proponować w taki sposób, żeby później te zmiany w państwie przeprowadzić – dodał.
Obrazek użytkownika pn
  • pn
  • 23-09-2017

PO=PiS, wiarygodność reszty także niska.
Obrazek użytkownika olek
  • olek
  • 30-09-2017

No no??Czyli będziem słuchać "wybierzcie mnie ,a będę szczęśliwa". A może tą panią zapytać jak się ma jej prosta fryzura do drogi zwanej kiedyś świdnicką??? A może otworzyć panu Borysowi umysł ,że żyją ludzie ,którzy aby dojechać do domu muszą pokonać przeszkody większe niż poseł PO do tyłka prezesa!

Podpalał wiaty przystankowe oraz pojemniki na śmieci. Został zatrzymany. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 90 miesięcy. O tym, jaki ostatecznie los go spotka zdecyduje sąd.

 

Wiele tygodni poczekamy, aby Noworudzkie Usługi Komunalne opróżniły nasze przydomowe szambo. Dlaczego tak długo?
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×