REKLAMA

Powiat Kłodzki. Złodziej okradł restaurację

Mężczyzna okradł restaurację na 16 tys. zł

Fot. KPP Kłodzko

Ukradł wyposażenie o wartości blisko 16 tys. zł. Co mu za to grozi?

Powiat Kłodzki. Policjanci z Kłodzka zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu kłodzkiego, który włamał się kilka miesięcy temu do restauracji i ukradł wyposażenie wartości blisko 16 tys. zł. Policjanci ustalili, że sprawca ukradł armaturę łazienkową i sprzęt elektroniczny o łącznej wartości blisko 16 tys. zł. W wyniku podjętych czynności funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kudowie-Zdroju wytypowali sprawcę włamania. Okazał się nim 38-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego funkcjonariusze udowodnili zatrzymanemu popełnienie przestępstwa. Okazało się, że podejrzany w przeszłości był już karany za przestępstwa przeciwko mieniu. Policjanci prowadzą czynności, które mają na celu odzyskanie skradzionych przedmiotów. Teraz 38-latek odpowie za kradzież z włamaniem za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

 

Policyjne podsumowanie roku 

Z raportów policjantów wynika, że wykrywalność przestępstw kryminalnych polepszyła się i wynosi 71,4%. To o 1,4% więcej niż w roku 2019. Przestępczość zmalała o 75 dokonanych przestępstw. Odnotowano o 23 przestępstwa mniej z kategorii tych najbardziej uciążliwych społecznie, czyli: bójka, pobicie, uszczerbek na zdrowiu, kradzież cudzej rzeczy, kradzież samochodu, rozbój, kradzież z włamaniem oraz uszkodzenie mienia. Przestępczość gospodarcza wzrosła o 17 przypadków. Natomiast znacznie rośnie liczba popełnionych przestępstw narkotykowych. W policyjnych analizach przybyło ich o 60 więcej niż w roku 2019 - łącznie 204. Wykryto i znaleziono ponad 26 kg narkotyków. Policjanci zabezpieczyli mienie o łącznej wartości 5 mln zł.

 

Karolina Golak/Natalia Kołodziej

 

DOWIEDZ SIĘ, JAK DOSZŁO DO TRAGICZNEJ ŚMIERCI DZIECKA

PRZECZYATJ O POŻARZE MERCEDESA W ŻELAŹNIE 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Powiat Kłodzki. Złodziej okradł restaurację

Fot. Wikipedia

Gwałtownie przybywa zakażonych koronawirusem. Chorują już także dzieci. Gdzie są przewożone?

Fot. Phantasma1958 Polska-org.pl

Kłodzko: Konkubent Lucyny K. który wraz z nią miał dopuścić się zabójstwa dziecka przebywa w zakładzie karnym w Kłodzku.

Kłodzko: Samochód zbierający odpady potrącił kobietę. Była reanimowana na miejscu.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×