REKLAMA

Wypiła i uderzyła w drzewo

Miała 3 promile alkoholu we krwi. Wsiadła za kółko i pojechała, a jazda z promilami skończyła się na drzewie. W tym czasie w domu czekała na nią czwórka małych dzieci.

Nowe fakty w sprawie zdarzenia, do którego doszło przed godz. 19:00, w środę 30 września w Przygórzu. To właśnie wtedy mieszkanka wsi jadąc samochodem osobowym, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze. W efekcie wjechała w drzewo. Kobieta nie doznała obrażeń. - Skierowano jednak dwa wnioski do sądu o ukaranie, w tym jeden za to, że jechała w stanie nietrzeźwości, bo miała 3 promile alkoholu w organizmie - ujawnia Wioletta Martuszewska z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. Jak się okazuje, kobieta, która po pijaku wjechała w drzewo ma czwórkę dzieci (córka ma ok. 11 lat, syn 9 i dwoje jest w wieku przedszkolnym). Z ich ojcem się rozstała i ma już nowego partnera. Po tym zdarzeniu dzieci zostały oddane ojcu pod opiekę. Dlaczego matka wsiadła za kółko tak pijana? Nie wiadomo, bo jak twierdzą sąsiedzi, nikt nigdy nie zauważył, aby kobieta miała jakiekolwiek problemy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Wypiła i uderzyła w drzewo

Obrazek użytkownika Grek
  • Grek
  • 23-10-2020

Widzę że zawsze jak dojdzie do tragedi to sąsiedzi mówią przecież to taka super rodziną, nic się tam nie działo, każdy teraz ma w dupie....,co się dzieje u sąsiadów

Fot. FB/Tomasz Kiliński

Kopalnia w Nowej Rudzie znów zaprasza turystów już od 1 grudnia

Radna powiatu kłodzkiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Śliwińska wydała oświadczenie, w którym krytykuje protesty przeprowadzone w ramach Strajku Kobiet. Jest odpowiedź od radnych i starosty.

42-latek z powiatu kłodzkiego miał przy sobie amfetaminę. Narkotykami handlował

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×