REKLAMA

Piechotą na Jasną Górę

We wtorek, 31 lipca, wyruszy piesza pielgrzymka do Częstochowy. Pątnicy będą maszerować 8 dni.

Tego dnia z Kłodzka wyruszy grupa 3. Pielgrzymi spotkają się przed wymarszem w kościele Franciszkanów. Wszystkie grupy z diecezji świdnickiej połączą się w jedną całość w sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Bobolicach. Nastąpi to 2 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę rusza 10 lipca w wyznaczonych centrach pielgrzymkowych. Centrum dla pielgrzymów z ziemi kłodzkiej będzie funkcjonowało przy Parafii MB Różańcowej w Kłodzku u ojców Franciszkanów. Wpisowe dla dorosłych wynosi 95 zł. Dzieci i młodzież (do 18 lat) za pielgrzymkę zapłacą 75 zł (szczegóły na http://pielgrzymka-swidnicka.pl). Na pielgrzymkę wiernych zaprasza biskup Ignacy Dec. - Drodzy diecezjanie, jeszcze raz zapraszam i zachęcam do pielgrzymowania. Niech nasza XV Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę przyniesie błogosławione owoce jej uczestnikom, ich rodzinom, parafiom i całej diecezji, która przygotowuje się do obchodów 15-lecia swojego istnienia. Niech przyniesie też błogosławione owoce dla naszej ojczyzny obchodzącej 100-lecie odzyskania niepodległości. Wszystkim na to zbożne dzieło udzielam pasterskiego błogosławieństwa - zaprasza biskup Dec.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Piechotą na Jasną Górę

foto: pixabay.com

Prokurator czeka na opinię biegłego. Bednarczyk bije na alarm. Wracamy do sprawy 50- letniego pana Henryka ze Ścinawki Śr.

Architekci z Krakowa zaprojektują bożkowskie przedszkole.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×