REKLAMA

Do edukacji i badań

fot. Gmina Nowa Ruda

fot. Gmina Nowa Ruda

fot. Gmina Nowa Ruda

Jesienią tego roku powinno ruszyć Bożkowskie Centrum Umiejętności

W Zespole Szkół Agrotechnicznych w Bożkowie trwa ponad 5 milionowa realizacja zadania Samorządu Województwa Dolnośląskiego pod nazwą Bożkowskie Centrum Umiejętności (BCU) - „Od praktyki do profesjonalizmu”. Od września rozpoczęła się budowa nowego budynku Centrum Kształcenia Praktycznego zawierającego 3 pracownie szkolne z ogrodem zimowym, zapleczem sanitarnym i szatniowym, dwuczęściową halą maszyn, halą do zajęć praktycznych, kotłownią OZE dla potrzeb kształcenia w zawodach: technik architektury krajobrazu, technik-rolnik, technik OZE oraz nauki jazdy. Inwestycja obejmie także budowę boiska 30m x 45m o nawierzchni trawiastej, budowę plenerowej zadaszonej sali edukacyjnej, remont ogrodzenia oraz odtworzenie dawnego stawu na terenie Zespołu Szkół Agrotechnicznych im. Batalionów Chłopskich w Bożkowie.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Do edukacji i badań

foto: użyczone

Gehenna trwa od kilku lat, a sąsiedzi codziennie zastanawiają się, czy nie wylecą w powietrze. Jak mówią - nie radzą już sobie z tym problemem.

27 października Nową Rudę odwiedzi jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów – Kabaret Młodych Panów. Specjalnie dla naszych czytelników, Panowie odkrywają cząstkę siebie i zdradzają, czym nas już niedługo zaskoczą.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×