REKLAMA

Mundurowi na kwarantannie

foto ilustracyjne: pixabay.com

11 policjantów z noworudzkiego komisariatu jest na kwarantannie. Komisariat jednak, jak zapewnia Wioletta Martuszewska z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku zamknięty nie jest.

Komisariat swoje zadania realizuje normalnie, ale mundurowi zachęcają do kontaktu telefonicznego lub mailowego i ograniczenia osobistych wizyt, jeżeli nie jest to konieczne. - Funkcjonują na komisariacie dwa pokoje, które są dezynfekowane i ozonowane. Są to pokoje do przesłuchań i obsługi interesantów – mówi nam Wioletta Martuszewska. Na noworudzkim komisariacie pracuje ogółem ponad 70 funkcjonariuszy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Mundurowi na kwarantannie

Fot. Zbigniew Waluś

Szpital w Kłodzku ma dostać od starostwa powiatowego prawie 3 miliony złotych na pokrycie strat związane z jego funkcjonowaniem.

Fot. FB/Maciej Awiżeń

Starosta Maciej Awiżeń: wojewoda zadziałał i obecnie nawet 4 karetki WOT zbierają zaległe wymazy z terenu powiatu

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×