REKLAMA

Przytną z końcem sierpnia

Mieszkańcy dzielnicy Słupiec chcą przycięcia drzew rosnących pomiędzy chodnikami, a ul. Spacerową od numeru 26 do 30, gdzie zlokalizowane są zakłady Orion i Framo Morat.

- Uformowanie koron drzew i przycięcie gałęzi staje się konieczne ze względu na rozrośnięte, wystające gałęzie stwarzające zagrożenie. Umożliwi to swobodne i bezpieczne poruszanie się chodnikiem do zakładów pracy i domostw - przekonuje słupiecka radna Jadwiga Ziemska. Jej pomysł podchwycił już burmistrz Tomasz Kiliński, który zapowiada cięcie korekcyjne drzew w tym obszarze pod koniec sierpnia.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Przytną z końcem sierpnia

Obrazek użytkownika Kik
  • Kik
  • 01-08-2020

Wstyd dla władz miasta!

Fot. KPRM

Od 8 sierpnia w 19 powiatach mają obowiązywać nowe obostrzenia. Dotyczy to tych terenów, w których zanotowano wzrost liczby zachorowań na COVID-19 w ostatnich dwóch tygodniach. Zmiany dotyczą m.in. zasad zasłaniania ust i nosa, a także zmniejszenia limitu osób w restauracjach, sklepach czy na imprezach. Projekt rozporządzenia trafił do konsultacji.

Dodatkowo powiaty podzielono na dwie strefy: żółtą i czerwoną – z różnym zakresem obostrzeń. W pozostałych powiatach, które oznaczone są kolorem zielonym, obowiązują dotychczasowe zasady bezpieczeństwa.

Fot. Pixabay

Od początku wakacji, czyli od 1 lipca Straż Graniczna nie zezwoliła na wyjazd z kraju 86 obywatelom Polski, którzy mieli nieważne dowody osobiste lub dokumenty paszportowe.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×