REKLAMA

Kierunek lato

fot. UG Nowa Ruda

Już dziś poszukiwany jest ratownik wodny na jugowski bsen

Kto z nas nie marzy zimową porą, aby wygrzewać się na słońcu i kąpać w ciepłej wodzie? Choć do wakacji zostało jeszcze kilka miesięcy to już rozpoczęły się poszukwania ratownika wodnego na jugowski basen. Przypominamy, ze w poprzednim roku poszukiwania trwały od kilku miesięcy. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą zadzwoń do Urzędu Gminy w Nowej Rudzie i dowiedz się więcej (tel. 872 09 08).

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Kierunek lato

foto: użyczone

Gehenna trwa od kilku lat, a sąsiedzi codziennie zastanawiają się, czy nie wylecą w powietrze. Jak mówią - nie radzą już sobie z tym problemem.

27 października Nową Rudę odwiedzi jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów – Kabaret Młodych Panów. Specjalnie dla naszych czytelników, Panowie odkrywają cząstkę siebie i zdradzają, czym nas już niedługo zaskoczą.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×