REKLAMA

''Ludzie z klisz'' w Cannes

fot. Filip Rozbicki

Film dokumentalny z Walimia- "Ludzie z klisz" zdobył nagrodę w Cannes

Ludzie z Klisz” (reż. Mateusz Kudła, prod. TVN24) zostały nagrodzone w Cannes w ramach 8. Cannes Corporate Media & TV Awards. „Ludzie z klisz” to historia odnalezienia 120 klisz fotograficznych na strychu jednej z kamienic w Walimiu, leżącym w Górach Sowich. Tutaj właśnie mieszka Łukasz Kazek, historyk i pasjonat regionu. – Na strychu w starych walizkach znajdowało się pudełko, a w nim klisze fotograficzne z lat 1947-1952. Wcześniej wyprodukowany przez "Fakty po południu" TVN24 obraz dostał nagrodę Gold Plaque na 53. Międzynarodowym Festiwalu Telewizyjnym w Chicago. 28 września będziemy wiedzieć , czy srebrny, czy złoty delfin przyplynie do Polski. 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): ''Ludzie z klisz'' w Cannes

Wiemy, co powstanie w budynku byłego browaru w Radkowie.

Chce przejąć budynek nie patrząc na wydział Ksiąg Wieczystych! Czy przestanie on istnieć?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×