REKLAMA

Poszukiwany, poszukiwana

Sebastian Pokora foto: poszukiwani.policja.pl

Milena Rębis foto: poszukiwani.policja.pl

Maciej Rudnicki foto: poszukiwani.policja.pl

Tomasz Rzeszutek foto: poszukiwani.policja.pl

Widziałeś tych ludzi? Szuka ich policja.

Kradzieże, włamania, oszustwa. Za to są poszukiwani. Sebastian Pokora, Milena Rębis, Maciej Rudnicki, Tomasz Rzeszutek to osoby urodzone, mieszkające lub ostatnio zameldowane na terenie miasta i gminy Nowa Ruda oraz miasta i gminy Radków.

Sebastian Pokora, poszukiwany za kradzież z włamaniem. Urodzony 4 lutego 1991 roku w Nowej Rudzie. Jego ostatnie miejsce zameldowania to ul. Srebrna 20/9 Nowa Ruda.

Milena Rębis, poszukiwana za oszustwo. Urodzona 9 maja 1985 roku. Ostatnio zameldowana była w Sokolcu.

Maciej Rudnicki, poszukiwany za kradzież rozbójniczą, kradzież z włamaniem. Urodzony 1 grudnia 1992 roku w Dusznikach Zdrój. Ostatnie miejsce zameldowania: Grunwaldzka 15/1 Radków.

Tomasz Rzeszutek, poszukiwany za zabieranie w celu przywłaszczenia cudzej rzeczy ruchomej - wypadek mniejszej wagi. Urodzony 10 września 1983 roku. Jego ostatnie miejsce zameldowania to Rynek 9/8 Nowa Ruda.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Poszukiwany, poszukiwana

Fot. FB/Tomasz Kiliński

Kopalnia w Nowej Rudzie znów zaprasza turystów już od 1 grudnia

Radna powiatu kłodzkiego z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, Krystyna Śliwińska wydała oświadczenie, w którym krytykuje protesty przeprowadzone w ramach Strajku Kobiet. Jest odpowiedź od radnych i starosty.

42-latek z powiatu kłodzkiego miał przy sobie amfetaminę. Narkotykami handlował

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×