REKLAMA

Poszukiwany, poszukiwana

Sebastian Pokora foto: poszukiwani.policja.pl

Milena Rębis foto: poszukiwani.policja.pl

Maciej Rudnicki foto: poszukiwani.policja.pl

Tomasz Rzeszutek foto: poszukiwani.policja.pl

Widziałeś tych ludzi? Szuka ich policja.

Kradzieże, włamania, oszustwa. Za to są poszukiwani. Sebastian Pokora, Milena Rębis, Maciej Rudnicki, Tomasz Rzeszutek to osoby urodzone, mieszkające lub ostatnio zameldowane na terenie miasta i gminy Nowa Ruda oraz miasta i gminy Radków.

Sebastian Pokora, poszukiwany za kradzież z włamaniem. Urodzony 4 lutego 1991 roku w Nowej Rudzie. Jego ostatnie miejsce zameldowania to ul. Srebrna 20/9 Nowa Ruda.

Milena Rębis, poszukiwana za oszustwo. Urodzona 9 maja 1985 roku. Ostatnio zameldowana była w Sokolcu.

Maciej Rudnicki, poszukiwany za kradzież rozbójniczą, kradzież z włamaniem. Urodzony 1 grudnia 1992 roku w Dusznikach Zdrój. Ostatnie miejsce zameldowania: Grunwaldzka 15/1 Radków.

Tomasz Rzeszutek, poszukiwany za zabieranie w celu przywłaszczenia cudzej rzeczy ruchomej - wypadek mniejszej wagi. Urodzony 10 września 1983 roku. Jego ostatnie miejsce zameldowania to Rynek 9/8 Nowa Ruda.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Poszukiwany, poszukiwana

Fot. KPRM

Od 8 sierpnia w 19 powiatach mają obowiązywać nowe obostrzenia. Dotyczy to tych terenów, w których zanotowano wzrost liczby zachorowań na COVID-19 w ostatnich dwóch tygodniach. Zmiany dotyczą m.in. zasad zasłaniania ust i nosa, a także zmniejszenia limitu osób w restauracjach, sklepach czy na imprezach. Projekt rozporządzenia trafił do konsultacji.

Dodatkowo powiaty podzielono na dwie strefy: żółtą i czerwoną – z różnym zakresem obostrzeń. W pozostałych powiatach, które oznaczone są kolorem zielonym, obowiązują dotychczasowe zasady bezpieczeństwa.

Fot. Pixabay

Od początku wakacji, czyli od 1 lipca Straż Graniczna nie zezwoliła na wyjazd z kraju 86 obywatelom Polski, którzy mieli nieważne dowody osobiste lub dokumenty paszportowe.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×