REKLAMA

Książka na wyprawkę

foto: pixabay.com

Radkowska biblioteka będzie rozdawać za darmo książki.

Akcja ruszy we wrześniu. Obejmie wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym z miasta i gminy Radków, na które w bibliotece będzie czekać wyjątkowy prezent - tzw. Wyprawka Czytelnicza na Dobry Czytelniczy Start. W wyprawce dzieci znajdą książkę, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka, a także Kartę Małego Czytelnika. Dobrze dobrane książki rozwijają umysł i emocje dziecka, kształtują jego kompetencje językowe, zakorzeniają w kulturze i rozbudzają wyobraźnię. Kampania społeczna „Mała książka-wielki człowiek” została dofinansowana przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Akcja ma zachęcić rodziców do odwiedzania bibliotek i codziennego czytania z dzieckiem.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Książka na wyprawkę

Co wiesz o Czechach? Czy znasz wystarczająco dobrze Polskę? Weź udział w Konkursie Wiedzy o Polsce i Czechach. Już 2 grudnia w Nowej Rudzie.

foto: pixabay.com

Podczas ostatniego zebrania wiejskiego w Jugowie praktycznie jednogłośnie zapadła decyzja o tym, że powinna pojawić się sygnalizacja świetlna. Ale nie we wsi, ale na noworudzkiej obwodnicy, na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do Jugowa. Zebrano w tej sprawie kilkaset podpisów.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×