REKLAMA

Powiat Kłodzki. Młode kobiety straciły prawka

Mieszkanki jechały ponad 100 kilometrów na godzinę

Dwie kobiety zostały zatrzymane przez policjantów. z grupy Speed? Co grozi im za szybką jazdę?

Powiat Kłodzki. W poniedziałek, 8 marca policjanci grupy „Speed” z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku nadzorowali ruch na drogach powiatu kłodzkiego. W służbie wykorzystali nieoznakowany radiowóz z videorejestratorem oraz ręczny laserowy miernik prędkości z możliwością rejestracji obrazu. Na drodze K-33 o godz. 12.10 zauważyli zbyt szybko jadący samochód osobowy. Policyjny videorejestrator wskazał, że auto jechało z prędkością 107 km/h w obszarze zabudowanym, przekraczając tym samym prędkość o 57 km/h. Okazało się, że za kierownicą pojazdu siedziała 21-letnia kobieta, która za to wykroczenie została ukarana mandatem.

Do podobnego zdarzenia doszło również wczoraj wieczorem na drodze K-33. Okazało się, że 23-letnia kobieta w obszarze zabudowanym jechała samochodem osobowym z prędkością 102 km/h. Obie mieszkanki powiatu kłodzkiego utraciły prawa jazdy na 3 miesiące i otrzymały po 10 punktów karnych. Kierowca, który przekroczy prędkość w obszarze zabudowanym o co najmniej 50 km/h traci prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Jeżeli, pomimo utraty prawa jazdy, taka osoba będzie nadal poruszała się samochodem i zostanie zatrzymana przez policję, okres zatrzymania prawa jazdy wydłuży się do 6 miesięcy.

 

 

Wszystkie instytucje i służby, które miały do czynienia z rodziną zabitej Hani, będą skontrolowane

Konkubent Lucyny K. który wraz z nią miał dopuścić się zabójstwa dziecka przebywa w zakładzie karnym w Kłodzku

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Powiat Kłodzki. Młode kobiety straciły prawka

Fot. Urząd Miasta w Kudowie-Zdroju

Kudowa-Zdrój: Mur w Stawie Zdrojowym będzie trzeba zburzyć i wykonać od nowa. Dlaczego? VIDEO

Fot. FB/Jacek Hecht

Radni postulują o budowę nowego szpitala w Kłodzku. Czy jest na to szansa?

Kłodzko: Dokument pokontrolny w sprawie funkcjonowania rodziny zmarłej Hani będzie liczył ok. 600 stron...

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×