REKLAMA

Przede wszystkim ekologia

foto: ilustracyjne pixabay.com

Dyrekcja Miejskiego Ośrodka Kultury i miejscy urzędnicy szukają ok. 280 tys. zł, aby pokryć dach ośrodka panelami słonecznymi.

- Jesteśmy w trakcie pisania wniosków związanych z fotowoltaiką Miejskiego Ośrodka Kultury. Chcielibyśmy cały dach pokryć panelami słonecznymi. Inwestycja ta mogłaby spowodować naszą niezależność energetyczną przez cały rok - ujawnia swoje plany dyrektor Wojciech Kołodziej. Patrząc również na panujące trendy związane z ekologią, dla Kołodzieja jest to właściwy ruch. - To duże wyzwanie, na realizację którego szukamy funduszy zewnętrznych. Wniosek piszemy wspólnie z pracownikami Urzędu Miasta. Mamy przygotowane obliczenia, które wskazują, że taka inwestycja w przeciągu trzech lat mogłaby się zwrócić. Jeżeli dostalibyśmy nawet połowiczne dofinansowanie, to zwróciłaby się jeszcze szybciej - ocenia dyrektor MOK-u. - W Nowej Rudzie wszystkie nowinki związane z ekologią to moim zdaniem dobre inwestycje - dodaje Kołodziej.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Przede wszystkim ekologia

Jan Bednarczyk chce sprzedać salę wiejską, z której korzystają mieszkańcy Raszkowa.

foto: zalewradkow.pl

Domki nad Radkowskim Zalewem od strony czeskiej nie wyglądają estetycznie i psują wizerunek gminy - tak o ośrodku wypoczynkowym mówią radkowscy radni.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×