REKLAMA

Nowe miejsca pracy?

Jest szansa na budowę kolejnej fabryki w Ścinawce Średniej. Może powstać na terenie po tzw. dolnym tartaku

- Chcemy przejąć ten teren od obecnych właścicieli za długi, ale oczywiście zamierzamy im też dopłacić - ujawnia swoje plany burmistrz Jan Bednarczyk. Jeśli tak się stanie, to radkowscy samorządowcy będą chcieli znaleźć firmy chcące tam zainwestować. Potencjalnych inwestorów powinny zachęcić zapisy w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego - teren jest oznaczony jako przemysłowy. W dodatku znajduje się na nim bocznica kolejowa. Obecnie grunty należą do przedsiębiorców z Warszawy, którzy kupili je przed laty od syndyka. Na początku prowadzili tam produkcję materiałów z drzewa. Przestali, gdy wystąpił problem z zakupem drzewa liściastego.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Nowe miejsca pracy?

Mieszkańcy pytają, czy Słupiec podzielony jest na Polskę „A” i Polskę „B”. O co chodzi? Chodzi o niewyremontowane pobocze na ul. Kwiatkowskiego przy budynku nr 21.

Jerzy Dec to radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, który w tegorocznych wyborach otrzymał 8 880 głosów, a wraz z nimi mandat zaufania wyborców.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×