REKLAMA

NADAL CHCĄ BYĆ RADNYMI

RADKÓW

Janusz Gorczycki
Jestem za obniżeniem diet dla radnych, ale nie wiem czy będę kandydował na kolejną kadencję. Decyzji w tej sprawie jeszcze nie podjąłem.
Czesława Jarzyńska
Nie jestem za tym, aby obniżać wysokość diety, ale również nie powinno się ich podwyższać. W sprawi e mojej dalsz e j pracy jako radna, to nie podjęłam jeszcze decyzji.
Waldemar Juraszek
Myślę, że nie powinno się obniżać diety. Jest to i tak minimalna rekompensata za dojazdy. Pomimo takiej wysokości diet nadal rozważam możliwość kadydowania.
Franciszek Majdak
Można troszkę obniżyć wysokość diet, jakie otrzymują radni. Niezależnie od ich wysokości myślę, że będę kandydował. Zaznaczam jednak, że nie podjąłem jeszcze ostatecznej decyzji.
Ryszard Markowicz
Nie wiem jeszcze, czy będę kandydował na następną kadencję. To właśnie dlatego nie chcę się wypowiadać na temat wysokości diet.
Ireneusz Polanowski
Nie wiem jeszcze, czy będę kandydował. Co do diet, to chyba nie mamy tutaj decydującego zdania. Przecież ich wysokość jest regulowana ustawowo.
Krzysztof Przybycień
Nie wiem, czy będę kandydował. Nie zastanawiałem się również nad wysokością diet. W zasadzie, to możnaby było je obniżyć.
Alfreda Rakowska
Nie wiem, czy będę kandydowała na kolejną kadencję. Co do wysokości diet, to nigdy się nad tym nie zastanawiałam.
Krystyna Sypień
Jeśli chodzi o diety, to początkowo wstrzymywałam się od głosu, ale później byłam przeciwna ich obniżeniu. Teraz również jestem zdania, że diety powinno się utrzymać w takiej wysokości, jaka jest. Nie wiem jeszcze, czy będę kandydowała na następną kadencję.

NOWA RUDA

Marek Bawecki
Nie podjąłem jeszcze ostatecznej decyzji, czy będę kandydować.
Halina Gajcy
O ewentualnym obniżeniu diet będą decydować członkowie Rady Miejskiej następnej kadencji. Nie chcę się więc wypowiadać na temat. Co do decyzji o kandydowaniu na kolejną kadencję, to jeszcze jej nie podjęłam.
Jerzy Pulit
Oczywiście, że nasze diety powinny zostać obniżone. Niezależnie od ich wysokości będę kandydował na następną kadencję.
Zdzisław Druciak
Na temat diet muszą się wypowiedzieć wszyscy radni, ale moim zdaniem diety u nas i tak są niskie. W innych miastach radni dostają więcej pieniędzy. Pomimo to, będę kandydował na następną kadencję.
Andrzej Behan
Zamierzam kandydować na następną kadencję. Moim zdaniem sprawa wysokości diet jest do przemyślenia. W stosunku do innych miast, to u nas nie są one zbyt wysokie. Według mnie są adekwatne do zarobków. Ich wysokość powinna zależeć od sytuacji finansowej miasta.
Jacek Cichański
Jak najbardziej jestem za obniżeniem diet radnych. Co do mojej dalszej pracy w radzie miejskiej, to nie mam jeszcze zdania, czy będę kandydować.
Marian Kocoń
To moja sprawa, czy będę kandydował, czy nie. Natomiast na temat diet trudno mi się wypowiadać, ponieważ nie wiem, czy będę kandydował.
Piotr Wróbel
Jak najbardziej jestem za tym, aby obniżyć wysokość diet. Według mnie powinny one pokrywać tylko koszty związane z ewentualnymi dojazdami oraz rachunkami za telefon. Co do kandydatury, to nie podjąłem jeszcze ostatecznej decyzji.

Więcej w najnowszym wydaniu Gazety Noworudzkiej nr. 899

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (10): NADAL CHCĄ BYĆ RADNYMI

Obrazek użytkownika roman
 • roman
 • 18-08-2014

W głowie się nie mieści buta niektórych radnych. Diety są za niskie? Chciwością przewyższają ich tylko niektórzy parlamentarzyści. Panie Behan, należy podatki podwyższyć to miasto będzie bogatsze i diety pan weźmie więcej. Pomóźmy im i oderwijmy ich od koryta!
Obrazek użytkownika Wyklęty
 • Wyklęty
 • 18-08-2014

Powiem szczerze że nie wiedziałem iż w składzie Rady Miasta Nowa Ruda znajduje się noworudzki Lech Wałęsa. Pan Marian Kocoń swoją wypowiedzią tak mnie zaskoczył, że tylko sławne stwierdzenie Lecha "jestem za a nawet przeciw" może mu dorównać. Natomiast radny Henryk Zimoch ma zawsze jakieś tajemnice słodkie lub gorzkie-taki człowiek zagadka. Chyba mamy tajemniczego Don Pedra?
Obrazek użytkownika wilk wolf
 • wilk wolf
 • 07-09-2014

"Zdzisław Druciak Na temat diet muszą się wypowiedzieć wszyscy radni, ale moim zdaniem diety u nas i tak są niskie. W innych miastach radni dostają więcej pieniędzy. Pomimo to, będę kandydował na następną kadencję" Jestem ciekaw czy ten radny tak naprawdę powiedział czy jest to błąd redakcyjny ponieważ ta wypowiedź nie ma sensu. A jeśli tak rzeczywiście powiedział to już wiemy na kogo nie głosować.
Obrazek użytkownika czytelnikk
 • czytelnikk
 • 07-09-2014

Pan Zdzisław mocno angażował się w sport, tylko że w KS Piast tak fatalnej sytuacji już dawno nie było.
Obrazek użytkownika franek
 • franek
 • 07-09-2014

nikt z nich nie powinien kandydować bo nikt z nich niczego sensownego nie zrobił.przyklaskuja tylko burmistrzowi który kasę na lewo i prawo wydaje topiąc ją w dosłownym tego słowa znaczeniu
Obrazek użytkownika pixidixi
 • pixidixi
 • 07-09-2014

Chcieć nadal mogą. Żal mi do niedawna było tych durnych, zachłannych radnych, żal aż nie zrozumiałem jak bardzo są małostkowi i jak bardzo mają w doopie mieszkańców i Nową Rudę. Kimże trzeba być we własnym mniemaniu aby po tych straconych dla mieszkańców latach mieć czelność dalej kandydować? Kim, jakim zerem?
Obrazek użytkownika filon
 • filon
 • 08-09-2014

franek! ale ty mądry jesteś, wszystko i o wszystkich wiesz. Gratuluję świetnego rozeznania w sprawie, a w sprawie "topienia", to mam prawie pewność, że bulgotnołeś trochę szlamu i poleciało na korę. A jakiś "pixidixi", całkiem oświecony i jedynie słusznej linii człowieczek, wypowiada osąd o wszystkich i to z grubej rury nie dostrzegając żadnej pozytywnej działalności. Myślę, że jesteś stracony dla społeczeństwa bo wszystko zanegujesz i do wszystkich strzelisz bez nabicia. Żadne to krytyka kiedy g...o z tego wynika. W sumie to większość tych wypocin to mi lata i nie ma wpływu na moje samopoczucie ale czasami aż chce się wyć czytając takie brednie. I się zaczęło, karzełki wypełzną i kąsać będą.
Obrazek użytkownika Wyklęty
 • Wyklęty
 • 08-09-2014

Będąc karzełkiem który wypełzł i kąsa odpowiadam. O gustach się nie dyskutuje. Jeden woli córkę inny teściową. I tak też jest z naszymi obecnymi Radnymi.Filon uważa ich za wspaniałych reprezentantów interesów mieszkańców a inni dużo bardziej inteligentni widzą w osobach obecnych "wybrańców" typ karierowiczów. Pewnie można by zakończyć tą wypowiedz ale przeanalizujmy czym tak bardzo zaskarbili sobie wdzięczność u Filona obecni Radni. Otóż jeszcze kilka tygodni wstecz wydawało się że referendum w sprawie likwidacji Straży Miejskiej dojdzie do skutku. Niestety po raz kolejny nasi szanowni Radni zamietli pod dywan inicjatywę obywatelką mieszkańców tym samym dając sygnał swoim wyborcom iż tylko oni i nikt więcej wiedzą najlepiej co jest dla miasta najlepsze. Dzisiaj Filon czując dług wdzięczności wobec swoich wybawców którzy nie doprowadzili do próby zlikwidowania jego miejsca pracy kierując się pobudkami czysto prywatnymi ( z kim przystajesz takim się stajesz) obraża wszystkich którzy mają odwagę krytykować Radnych. Filon powtórzę Ci jeszcze raz. Swoimi wypowiedziami hańbisz mundur i zapomniałeś że przysięgałeś dbać o etykę i dobre imię służby. Co do drugiej części twoich wypocin Filon to mogę tylko odpowiedzieć. Jesteś żałosnym prostakiem. Co Ci lata i koło czego ? Chyba mucha wokół pustego łba. A jak chcesz wyć to do lasu.
Obrazek użytkownika pixidixi
 • pixidixi
 • 08-09-2014

Po pierwsze jakiś tam śmieszny „filonie”, żebyś to wreszcie zrozumiał NIE WIDZĘ ŻADNEJ POZYTYWNEJ DZIAŁALNOŚCI DLA MIASTA I JEGO MIESZKAŃCÓW W WYKONANIU BURMISTRZA, PRZEWODNICZĄCEGO RADY I RADNYCH, ŻADNEJ. Wręcz przeciwnie. Po drugie wypociny przestaną Ci latać jak stracisz posadę dzięki której zgarniasz kasę za nic-nierobienie z jednej strony i ciągłe-lizanie doopy, z drugiej. Nie pozdrawiam.
Obrazek użytkownika filon
 • filon
 • 08-09-2014

Ale sie narobiło! Tym ze "słusznej" opcji wolno wszystko napisać! Mający inne zdanie nie mają prawa istnieć. Nie chce mi się z wami gadać. Zapewniam, że posady nie stracę, zarobki mam dobre a wy, no cóż, z tym zaściankowym postrzeganiem rzeczywistości oraz potępianiem wszystkich w czambuł zostaniecie w szambie historii. Chwała nurkom!!!

Zdjęcie zostało wykonane o godz. 18.03 przed Schroniskiem na Szczelińcu - kilka osób relaksuje się, podziwia widoki, spokój, cisza…

Park Narodowy Gór Stołowych informuje, że w związku z ekstremalnie wzmożonym ruchem turystycznym w godzinach szczytu (godz. 10-15) może nastąpić krótkotrwała przerwa w sprzedaży biletów na trasę turystyczną na Szczelińcu Wielkim.

Policjanci z powiatu kłodzkiego w piątek, 7 sierpnia w godz. 6.00 – 22.00 na drogach powiatu kłodzkiego przeprowadzą wzmożone działania kontrolne pod kryptonimem „Prędkość". Działania mają na celu ograniczenie liczby wypadków drogowych oraz zminimalizowanie skutków tych zdarzeń. Działania będą odbywały się równolegle na drogach przebiegających przez teren województwa dolnośląskiego.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×