REKLAMA

Pedofil na wolności

Moja córka miała kontakt z pedofilem. Wysłała mu swoje nagie zdjęcie - mówi zrozpaczona mieszkanka Drogosławia, która nie rozumie dlaczego zwyrodnialec jest na wolności

Zadzwoniła do nas roztrzęsiona mieszkanka ul. Świdnickiej w dzielnicy Drogosław. Twierdzi, że jej dziecko wdało się w rozmowę z dużo starszym od siebie mężczyzną. Matka sprawdziła jej telefon i była w szoku. Okazało się, że dziewczynka dostała od niego nagie zdjęcie. Sama też mu wysłała swoje.  Jak twierdzi matka, dziewczynka szybko się przestraszyła i skasowała całą zawartość swojego telefonu, co utrudnia teraz wyjaśnienie sprawy przez policję. Mężczyzna nadal jest na wolności. - 12 lutego zorientowałam się, że dziecko pisze z pedofilem. Weszłam na jego profil na Facebooku i okazało się, że to osoba dorosła, a w znajomych ma same dzieci - ostrzega innych rodziców nasza rozmówczyni. Po kilku dniach, 20 lutego kobieta sprawę zgłosiła na policję. Funkcjonariusze już dwa dni później zatrzymali telefon i obiecali spróbować odzyskać skasowane wiadomości. Tylko dzięki temu będzie można udowodnić mężczyźnie złamanie prawa. Niestety pedofil nadal nie został zatrzymany.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Pedofil na wolności

Obrazek użytkownika Wiesiek
  • Wiesiek
  • 18-04-2018

Co to za okolica , pedofilów więcej niż liści wkoło tej Nowej Rudy . A w czynie może społecznym stworzyć blog i ujawnić , być może działa w okolicy pedofilska organizacja ?

foto: pixabay.com

Radkowskiej straży miejskiej nie jest obojętny los zwierząt. Tak przynajmniej twierdzą funkcjonariusze, którzy w 2018 r. podjęli 12 interwencji w sprawie zwierząt.

W takim lokalu mieszka trójka małych dzieci

Ten budynek nie ma fundamentów. Nikt nie pamięta, kiedy cokolwiek tu remontowano. Ściany pękają. Mieszkań dogrzać nie można, a ściany od podłogi do sufitu pokrywa grzyb. Lokatorzy rozkładają ręce i proszą o jedno - o godne warunki do życia.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×