REKLAMA

Jeden kierunek nad Zalewem

foto: Internet

To już pewne. Nad zalewem w Radkowie ma być ruch jednokierunkowy.

Ruch dwukierunkowy ma obowiązywać jedynie na odcinku wjazdowym od drogi wojewódzkiej do toalet, czyli tam gdzie kończy się bruk. Natomiast od kąpieliska w dół droga będzie jednokierunkowa. Będzie można nią wyjechać przez nowa drogę wybudowaną w tym roku. Teraz do połączenia jej z drogą wojewódzką w okolicach dawnego ośrodka PAFAWAGu brakuje ok. 500-metrowego odcinka. Dziś jest to droga polna należąca do parku narodowego. - Jeśli uda nam się ją przejąć, to wtedy położymy tam asfalt i wprowadzimy ruch jednokierunkowy - zapowiada burmistrz Jan Bednarczyk. Na wyremontowanie należącego już do gminy odcinka drogi wydano 930 tys. zł. Tylko niewielka część pieniędzy pochodzących na jej budowę, pochodziła z budżetu miasta. Reszta, czyli 80% z funduszy budżetu państwa przewidzianych na remonty dróg zniszczonych przez powodzie.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Jeden kierunek nad Zalewem

foto: pixabay.com

25 stycznia doszło do śmierci w pijalni piwa przy ul. Armii Krajowej w centrum Nowej Rudy. Pomimo to nadal nie ma wyników sekcji zwłok, a tym samym odpowiedzi na pytanie, co się wydarzyło.

foto: pixabay.com

W kuchennej szafce schował 2 kg amfetaminy o wartości ok. 80 tys. zł.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×