REKLAMA

Pomoże w gaszeniu

Strażacy z Sokolca dostaną nowy wóz wart 760 tys. zł.

Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sokolcu będą mieli nowy wóz bojowy. Kupią go dzięki zrzutce jaką zrobiły państwowe instytucje. - 330 tys. zł to pieniądze z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Kolejne 230 tys. zł to dotacja z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. 200 tys. zł dały władze gminy - wylicza Daniel Mucha z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Pomoże w gaszeniu

O leczniczym działaniu konopii siewnych, a także pomaganiu ludziom w ciężkich chorobach rozmawiamy z właścicielkami sklepu Konopna Farmacja w Dzierżoniowie.

Fot. KPP Kłodzko

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kłodzkiej komendy podczas akcji ”Prędkość” kontrolowali, czy kierujący stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i urządzenia do bezpiecznego przewożenia dzieci.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×