REKLAMA

Dalej za kratami

Kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie Jakub K., któremu prokuratura postawiła zarzut spowodowania tragicznego wypadku w Słupcu. Zginęły w nim trzy młode osoby.

26 czerwca został skierowany akt oskarżenia do Sądu Rejonowego w Kłodzku. Prokurator postawił mu zarzuty spowodowania wypadku w stanie nietrzeźwości. Pomimo to, młody chłopak nadal przebywa za kratami. Wszystko dlatego, że Jakubowi K. grozi aż do 12 lat więzienia i śledczy obawiają się, że może uciec po wyjściu na wolność z aresztu jeszcze przed usłyszeniem wyroku. Podobnie uważają sędziowie, którzy 16 lipca przedłużyli tymczasowy areszt o kolejne trzy miesiące, czyli do 23 października. Nie ma jeszcze wyznaczonego pierwszego terminu pierwszej rozprawy.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Dalej za kratami

Obrazek użytkownika Haha
  • Haha
  • 17-08-2019

A Kubusia z Radkowa, ktory przecial dozor elektroniczny do tej pory nikt nie potrafi zamknac. Zenada

foto: pixabay.com

Będzie przebudowa stacji kolejowej w Ścinawce Śr. Polskie Linie Kolejowe szukają wykonawcy. Prace mają się zakończyć przed rozpoczęciem wydobycia węgla.

Nie popisali się strażacy ochotnicy z gminy Radków. Mieli zabezpieczać zawody sportowe „Garmin Ultra Race Radków 2019” i „Garmin Triminator Radków”, a mało brakowało, aby przez nich w ogóle się one nie odbyły.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×