REKLAMA

Groził mieszkance śmiercią?

foto: pixabay.com

Życie mieszkanki Krajanowa zagrożone? Jak powiedziała śledczym, grożono jej śmiercią.

Na biurko kłodzkiego prokuratora trafiła sprawa gróźb, wypowiadanych pod adresem mieszkanki Krajanowa. Z nieoficjalnych informacji jakie dotarły do naszych dziennikarzy grozić zabiciem miała osoba z jej najbliższego otoczenia. Z oficjalnych informacji przekazanych przez śledczych wynika, że do zdarzenia doszło pod koniec września. Teraz sprawę będą badać policjanci pod nadzorem prokuratorów. - Komisariat Policji w Nowej Rudzie prowadzi w tej sprawie dochodzenie - pod kątem gróźb pozbawienia życia. Groźby miały być wypowiadane w kierunku mieszkanki, 28 września w Krajanowie – przyznaje Jan Sałacki, szef kłodzkiej prokuratury. Na razie śledczy nie chcą mówić zbyt szczegółowo o sprawie, bo wiele wskazuje, że jest rozwojowa. Dopiero po przesłuchaniu mieszkanki, osoby która jej groziła, ale też bliskich i znajomych będzie można stwierdzić, co tak naprawdę się wydarzyło i dlaczego.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Groził mieszkance śmiercią?

Mamy 667 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy i Jeleniej Góry oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, głogowskiego, górowskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, lwóweckiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, strzelińskiego, średzkiego, świdnickiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wołowskiego, wrocławskiego, ząbkowickiego, zgorzeleckiego i złotoryjskiego.

Od jutra zawieszona zostaje stacjonarna działalność lokali gastronomicznych i restauracji

W powiecie kłodzkim mamy dziś 3 nowe zachorowania: 2 w gminie Nowa Ruda i jedno w Gminie Bystrzyca Kłodzka - 1

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×