REKLAMA

850 osób na strefie

Coraz więcej osób pracuje w zakładach na terenie noworudzkiej podstrefy

W podstrefie Nowa Ruda działalność prowadzi obecnie 6 fi rm: I.T.R. Poland, Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej, Umicore Autocat Poland, Framo Morat Polska, MM Logistyka oraz Orion PU. W sumie pracuje tam ponad 850 osób. Ale wiele wskazuje, że to dopiero początek. Jest zapowiedź rozbudowy zakładów Umicore Autocat Poland i Framo Morat Polska działających w dzielnicy Słupiec. Przedsiębiorcy inwestują na obszarach miasta wyznaczonych jako tereny strefy, bo dzięki temu mogą korzystać z ulg w lokalnych podatkach.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): 850 osób na strefie

foto:dolny-slask.org.pl

Pociechy zabiorą tatusiów, albo tatusiowie zabiorą pociechy. Prawdopodobnie w Dzień Ojca, 23 czerwca w Jugowie otworzą basen.

foto: archiwum (fb Triminator)

Otwarte kąpielisko to nie jedyna dobra wiadomość. Trwa rozbudowa radkowskiego campingu, jaki znajduje się obok.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×