REKLAMA

Strajk Kobiet Kłodzko: Kolejny protest już jutro

Strajk Kobiet Kłodzko: Ostatni protest przed Świętami Bożego Narodzenia

Fot. Strajk Kobiet Kłodzko i powiat

Strajk Kobiet Kłodzko: Jutro odbędzie się kolejny protest w Kłodzku. Gdzie dokładnie i o której godzinie?

Strajk Kobiet Kłodzko: Mieszkanki powiatu kłodzkiego ponownie wyjdą na ulicę. Będzie to ostatni protest przed Świętami Bożego Narodzenia. 

Kliknij tutaj, aby zobaczyć oświadczenie radnej Krystyny Śliwińskiej w sprawie Strajku Kobiet

 

Dzień przed Wigilią

Organizatorki Strajku Kobiet w powiecie Kłodzkim zapowiadają, że tym razem protest odbędzie się dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia. - Doszły nas słuchy, że być może wyrok TK będzie opublikowany 24 grudnia – wiecie, tak pod choinkę, żeby się nam za lekko nie świętowało. - mówią przedstawicielki kłodzkiego strajku. Przedświąteczny protest rozpocznie się o godzinie 18.00, 23 grudnia przy Kolumnie Maryjnej w Kłodzku. 

 

Strajk Kobiet Kłodzko i powiat

Kobiety i mężczyźni z powiatu kłodzkiego od ponad dwóch miesięcy protestują przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Z początku protesty przebiegały w pokojowej atmosferze nie tylko ze strony uczestników, ale także ze strony policji. Uczestniczący wtedy nie wspominali o żadnych interwencjach kłodzkich policjantów. Jednak sytuacja ta uległa zmianie. Liczba protestów zdecydowanie zmalała podczas drugiej fali koronawirusa. Jednak pomimo tego, od około miesiąca uczestnicy strajków są masowo spisywani i przesłuchiwani na miejscowym komisariacie policji. Posłanka Monika Wielichowska złożyła zapytanie do kłodzkiego komendanta policji w sprawie wezwań na przesłuchania. 

Natalia Kołodziej

 

Strajk Kobiet Kłodzko - zobacz odpowiedź protestujących na oświadczenie radnej z PiS

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (4): Strajk Kobiet Kłodzko: Kolejny protest już jutro

Obrazek użytkownika oBY BEZ WULGARYZMU
  • oBY BEZ WULGARYZMU
  • 23-12-2020

kTOŚ ma ZA DUZO CZASU. dO ROBOTY. sZYKOWAĆ WIGILIĘ i nie ROBIĆ ZADYMY
Obrazek użytkownika Bolek Slupiec
  • Bolek Slupiec
  • 23-12-2020

Ale cza mieć naje**ne do głowy zamiast siedzieć z rodziną szykować się do świąt... Patologia . Czy organizuje to ta Patologia ze Słupca bo grą wielka dame i radną a śpała i skakala z kwiatka na kwiatek
Obrazek użytkownika liko
  • liko
  • 07-01-2021

Na ulicach miast faszystki z błysskawicą faszystowską na maskach roznoszą kovid 19.Nikt nie kaze im rodzic dzieci ,nikt nie kaze im wchodzić w zwiazki z mezczyznami, moga zyć same bez mezczyzn ,to jest tak proste faszystki lewackie jak budowa cepa.
Obrazek użytkownika Blumbum
  • Blumbum
  • 07-01-2021

Idź do kościoła. Covid czeka.

Fot. KPRM

Obowiązkowa maseczka zamiast przyłbicy. Jakie jeszcze zmiany nas czekają?

Czesi odnotowują wysoki wzrost zakażeń brytyjską odmianą koronawirusa. Czy dotrze ona do powiatu kłodzkiego?

Fot. Janusz Polska.org

Kłodzko: Sprawa śmierci 3-letniej dziewczynki okazuje się mieć drugie dno. Czy warto wstrzymać się z osądami wobec matki?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×