REKLAMA

UKS "Giecek" w Szczyrku

łUKS „Giecek” Radków ze średnią wiekową 13,5 roku zajął 28. miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów w szachach

W Szczyrku w dniach 21-30 lipca br. odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach na 2017 rok. Wśród 32 drużyn uczestniczył UKS „Giecek” Radków ze średnią wiekową 13,5 roku, która zajęła  ostatecznie 28. miejsce.

- Ambicje zawodników i trenerów były wyższe i liczyliśmy na miejsce w okolicach 20.-24. miejsca, dla ścisłości podam, że w tym składzie możemy jeszcze grać przez co najmniej dwa lata – mówi trener i opiekun Kazimierz Szydełko.

Rozgrywki  rozgrywano  na dystansie 11 rund w systemie szwajcarskim. Radkowski GIECEK wygrał dwa mecze z AZS Politechnika Poznań i Strzelcami Krajeńskimi, cztery mecze zremisowaliśmy z Rzeszowem, Na Pięterku Poznań,  Dąbrową Górniczą i Pleszewem,  przegraliśmy 5 spotkań  dwa z drużynami z Warszawy, Gliwicami, Rydułtowami i decydujący mecz o pozostanie w lidze bez eliminacji w 2018 roku z Pilznem. 

Skład osobowy drużyny „Gieceku”: Piotr Majocha, Michał Szydełko, Natan  Sypień (juniorzy starsi), Gabriel Lechman, Dawid Szuber (juniorzy młodsi), Wiktoria Wąsala, Tatiana Rybka, Oliwia Wijaszka (juniorki). Na wyróżnienie zasługuje start Gabriela Lechmana, który zdobył najwięcej punktów. Trenerami i opiekunami drużyny byli Sławomir Machlowski i Kazimierz Szydełko.

Przy okazji chciałbym podziękować za wsparcie finansowe wyjazdu do Szczyrku Gminie Radków, która dofinansowała pobyt 10 osób w kwocie 3 tys. zł.

 

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): UKS "Giecek" w Szczyrku

Wiemy, co powstanie w budynku byłego browaru w Radkowie.

Chce przejąć budynek nie patrząc na wydział Ksiąg Wieczystych! Czy przestanie on istnieć?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×