REKLAMA

Zalewowi susza niegroźna

foto: polska-org.pl

Wody w radkowskim zalewie już nie zabraknie.

- Inwestycja jest istota dla utrzymania właściwego poziomu wody w zalewie, a także jej czystości - ocenia Jan Bednarczyk, burmistrz Radkowa. - Dotychczas bazowaliśmy tylko na jednym z potoków ze strony Czech, a teraz możemy spokojnie patrzeć w przyszłość. Na pewno przez kilkadziesiąt lat nie będzie takiej sytuacji jak trzy. czy cztery lata temu, kiedy poziom wody na zalewie obniżył się do ok. 1 metra i w wyniku suszy jej zwyczajnie nie było – zapewnia Bednarczyk. Kolektor kosztował 250 tys. zł.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Zalewowi susza niegroźna

Obrazek użytkownika hektor
  • hektor
  • 02-07-2020

Nie mieszkam w Radkowie,nie mieszkam w tej gminie ale na poczynania Pana Bednarczyka patrze z podziwem.Brawo.

Fot. Pixabay

Fundacja Kolejowe Przysposobienie Wojskowe ogłasza plebiscyt na wybór lokalizacji, w której może powstać Muzeum Dróg Kolejowych.

Plebiscyt ma wytypować lokalizację dla nowej placówki muzealnictwa kolejowego oraz pozyskanie do współpracy partnerów społecznych (np. działaczy i organizacji lokalnych) i instytucjonalnych (np. jednostki samorządu terytorialnego, przedsiębiorstwa).

Przy dźwiękach łyżki uderzanej o garnek spacerowali w poniedziałek protestujący w Kłodzku. Było ich około tysiąca.

W powiecie kłodzkim mamy dziś 3 nowe zachorowania: 2 w gminie Nowa Ruda i jedno w Gminie Bystrzyca Kłodzka - 1

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×