REKLAMA

Straciła fortunę

Właścicielka jednego z noworudzkich sklepów dała się nabrać. Straciła 40 tys. zł.

Na terenie Nowej Rudy doszło do kolejnego oszustwa. Do właścicielki jednego ze sklepów zadzwonił mężczyzna podający się za pracownika Centralnego Biura Śledczego Policji. Poinformował on kobietę, że prowadzą akcję, mającą na celu przestrzeganie ludzi przed niewłaściwym zabezpieczaniem pieniędzy. - Powiedział, że kobieta prawdziwość jego słów może sprawdzić, dzwoniąc na kilka wskazanych przez niego numerów telefonów. Telefony odbierały podstawione osoby - ujawnia kulisy sprawy Wioletta Martuszewska z Komendant Powiatowej Policji w Kłodzku. Właśnie po tych rozmowach kobieta tak bardzo uwierzyła fałszywemu funkcjonariuszowi, że zdecydowała się przelać na wskazany przez oszusta rachunek bankowy bagatela 40 tys. zł. Pieniędzy do dziś nie odzyskała. Prawdziwi policjanci są na tropie oszusta i jego współpracowników. Do zdarzenia doszło kilka dni temu.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Straciła fortunę

foto: Fundacja Ratowania Zabytków i Pomników Przyrody

Trzy miesiące pozostały właścicielowi zamku w Ratnie Dolnym na zrealizowanie obowiązków jakie nałożył na niego konserwator zabytków. To chyba nierealne, więc co wtedy?

foto: pixabay.com

Będzie podwyżka, ale nie wiadomo jeszcze kiedy i jak duża. Już niedługo mieszkańcy miasta i gminy Radków zapłacą więcej za odprowadzenie ścieków. A podwyżka cen wody - jak zapewnia Michał Punda, prezes Radkowskich Usług Komunalnych - będzie jedynie symboliczna.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×