REKLAMA

Leżał upojony alkoholem

Był kompletnie pijany. Miał ponad 3,2 promila alkoholu. Mundurowi sprawdzają, czy rzeczywiście 55-letniego mężczyznę w Woliborzu potrącił samochód i czy kierowca zwiał z miejsca zdarzenia.

To nie był szczęśliwy dzień dla 55-latka. W sobotę, 9 marca o godz. 19:40 policjanci otrzymali zgłoszenie, że mogło dojść do jego potrącenia. - Mężczyzna leżał na ziemi. Kontakt z nim był utrudniony, miał ponad 3,2 promila alkoholu we krwi. Z obrażeniami ciała poniżej siedmiu dni został odwieziony do szpitala w Polanicy Zdroju. Policjanci odebrali zgłoszenie o możliwości potrącenia, więc trwa postępowanie wyjaśniające w tej sprawie - informuje o przebiegu zdarzenia Wioletta Martuszewska z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Leżał upojony alkoholem

Nie płacą na dzieci, a ich długi liczone są w milionach złotych.

Wciąż zablokowany jest przejazd drogą powiatową prowadzącą z centrum Dzikowca w stronę Podlesia. Sprawdzamy, czy i kiedy wójt Mierzejewska tę drogę otworzy.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×