REKLAMA

Uciekają do Wałbrzycha

foto: polska-org.pl

Tylko do końca roku najprawdopodobniej Kopalnie Surowców Skalnych będą miały swoją siedzibę w Bartnicy. Później przeniosą się do Wałbrzycha.

Choć na razie zakład nie udziela na ten temat żadnych informacji, potwierdza je Bogusław Tabor, sołtys Bartnicy. - To jest prawda. Oni będą się przenosić na koniec roku, ale co stanie się z zajmowanym budynkiem jeszcze nikt nie wie - mówi nam Bogusław Tabor, sołtys Bartnicy. - Więcej ich pracowników dojeżdża do nas z Wałbrzycha, dlatego siedzibę chcą przenieść do rejonu zamieszkania swoich pracowników. Od nas tam pracują tylko dwie osoby, więc dużej różnicy dla naszego sołectwa nie będzie. A jeżeli miałby w tym budynku powstać kiedyś np. jakiś dom seniora lub pensjonat, to może nawet lepiej będzie dla naszej miejscowości - ocenia sołtys. Obecnie KSS Bartnica prowadzi wydobycie m. in. w kamieniołomach w dzielnicy Słupiec i w Braszowicach.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Uciekają do Wałbrzycha

Mamy 667 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Dolnym Śląsku. Nowo zdiagnozowane osoby pochodzą z Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy i Jeleniej Góry oraz powiatów: bolesławieckiego, dzierżoniowskiego, głogowskiego, górowskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, kłodzkiego, legnickiego, lubańskiego, lubińskiego, lwóweckiego, milickiego, oleśnickiego, oławskiego, polkowickiego, strzelińskiego, średzkiego, świdnickiego, trzebnickiego, wałbrzyskiego, wołowskiego, wrocławskiego, ząbkowickiego, zgorzeleckiego i złotoryjskiego.

Od jutra zawieszona zostaje stacjonarna działalność lokali gastronomicznych i restauracji

W powiecie kłodzkim mamy dziś 3 nowe zachorowania: 2 w gminie Nowa Ruda i jedno w Gminie Bystrzyca Kłodzka - 1

Fot. Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×