REKLAMA

Wystawa w ''Mozaice''

Wystawa malarstwa i rzeźby Agnieszki Barańskiej

W poniedziałek 28 sierpnia w Galerii Sztuki ''Mozaika'' w Nowej Rudzie zobaczyć będzie można wystawę Noworudzianki Agnieszki Barańskiej. Zapraszamy już od godziny 16:30 na pl. Grunwaldzki.
Agnieszka Barańska jest mieszkanką Nowej Rudy. Swą pasję odkryła już w gimnazjum, gdzie uczęszczała do klasy o specjalności artystycznej. Obecnie jest uczennicą czwartej klasy Liceum Plastycznego im. Stanisława Kopystyńskiego we Wrocławiu, gdzie rozwija swój talent. Po zdaniu matury zamierza kontynuować naukę w Akademii Sztuk Pięknych. Uczestniczy w licznych konkursach plastycznych. Od 2011 r. jest stypendystką Burmistrza Miasta Nowej Rudy. Agnieszka w swoich pracach najchętniej przedstawia ludzkie postaci.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Wystawa w ''Mozaice''

Wiemy, co powstanie w budynku byłego browaru w Radkowie.

Chce przejąć budynek nie patrząc na wydział Ksiąg Wieczystych! Czy przestanie on istnieć?

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×