REKLAMA

Górnicza jednak bez dziur?

foto: pixabay.com

Jest kasa od państwa, więc będzie remont powiatowej drogi.

Milion 942 tys. zł będzie kosztował remont drogi przebiegającej przez ul. Górniczą w dzielnicy Drogosław. Połowę tej kwoty władze powiatu pozyskały z Funduszu Dróg Samorządowych. Do remontu mają dorzucić się też władze miasta - przekażą 25 proc. potrzebnej kasy, czyli 485 tys. zł. Nową nawierzchnię droga na odcinku od skrzyżowania z ul. Obozową do obwodnicy miasta ma zyskać w przyszłym roku.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Górnicza jednak bez dziur?

Obrazek użytkownika Kaziu
  • Kaziu
  • 06-02-2020

Nareszcie dobra informacja dla mieszkańców dzielnicy Drogosław... jest tam jeszcze wiele do zrobienia ale trzeba być dobrej myśli, że z każdym rokiem ta część miasta będzie bardziej przyjazna mieszkańcom.

W Radkowie nie wyprowadzają psów i nie robią zakupów dla seniorów i potrzebujących. Za to pilnują granicy. W Nowej Rudzie uzgadniają wszystko z burmistrzem. Sprawdzamy co robią i jak funkcjonują strażnicy miejscy w dobie koronawirusa.

foto: ilustracyjne
pixabay.com

Zapraszają myśliwych z zagranicy i wspólnie polują na naszą zwierzynę. Po co? Aby zarobić na wypłatę odszkodowań dla rolników i zmniejszyć liczebność niektórych gatunków.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×