REKLAMA

12 tysięcy na schody

foto: dolny-slask.org.pl

12 tys. zł - tyle będą kosztować nowe schody prowadzące do Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie. Prace remontowe idą pełną parą.

- Robimy generalny remont schodów. Stare zaczęły się sypać. Deszcze i mrozy zniszczyły je - tłumaczy Wojciech Kołodziej, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury. Kasę na remont przekazał Urząd Miejski. Kołodziej ocenia, że w sumie nowe schody pochłoną ok. 12 tys. zł. - Teraz trwa uzupełnianie ubytków, jest robiona dodatkowa wylewka betonowa, później będzie kładziona okładzina z odpornego materiału - informuje Kołodziej. Wykonawca zadeklarował, że prace zakończy w ciągu miesiąca.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): 12 tysięcy na schody

Nie będzie ZUS-u w centrum Nowej Rudy. Biuro prawdopodobnie zostanie przeniesione do budynku Inkubatora Przedsiębiorczości w dzielnicy Słupiec, należącego do Agroregu.

foto: użyczone

Trwają czynności, które mają potwierdzić tożsamość kierowcy, który jadąc osobówką z pasażerami wjechał w czeską ciężarówkę. Trzy osoby nie żyją.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×