REKLAMA

Czekają na mieszkania

foto: pixabay.com

78 osób czeka na przydział mieszkania w gminie Nowa Ruda. Urzędnicy nie są w stanie powiedzieć, ilu osobom poszczęści się i w tym roku otrzymają komunalne lokum.

78 mieszkańców czeka na mieszkanie komunalne lub socjalne. O ich przydziale będzie decydować świeżo co powołana komisja mieszkaniowa.
10 lokali do remontu
W tym roku gmina planuje wyremontować ok. 10 lokali, ale jak podkreślają urzędnicy jest to liczba ruchoma. Nie można też jednoznacznie oszacować wartości mieszkań, które gmina sprzedaje. - Nie można podać widełek. Wartości szacowane są przez rzeczoznawcę dla każdego mieszkania osobno - mówi Barbara Adamska z urzędu gminy Nowa Ruda. W latach 2017/2018 gmina sprzedała 38 mieszkań. Warto przypomnieć, że budynki, w których się znajdują powstały przed 1945 r.
Oni zdecydują o Twoim losie, czyli skład gminnej komisji mieszkaniowej
• Janusz Ferenc - przewodniczący komisji
• Stanisław Wasłowicz - członek komisji
• Janusz Maślanka - członek komisji
• Ryszard Czerewaty - członek komisji
• Krzysztof Niebora - członek komisji • Przedstawiciel Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej - członek komisji

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Czekają na mieszkania

Fot. FB Wojciech Murdzek // Ministrowie Wojciech Murdzek i Michał Dworczyk

We wtorek, 7 lipca, podpisana zostanie umowa inwestycyjna pomiędzy Agencją Rozwoju Przemysłu S.A. a Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa na realizację inwestycji pod nazwą „Euro-Park Ząbkowice”.

Fot. Lasy Państwowe

Jak się zachować, jeśli spotkamy dzikie zwierzę, jak zabezpieczyć się przed kleszczami, co możemy wykorzystać w terenie, aby ustalić swoją lokalizację, jeśli się zgubimy, gdy zastanie nas burza w środku lasu? Te informacje będzie mógł uzyskać każdy nas dzięki akcji "Świadomie do LASU"

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×