REKLAMA

Kostka wypada z dróg

Coraz więcej pojawia się ubytków w kostce na ul. Cmentarnej, Wąskiej, w Rynku.

Burmistrz Nowej Rudy zapewnia, że ubytki w drogach będą sukcesywnie naprawiane. Na razie tylko w dwóch miejscach. - Uzupełnienie spoin (fug) na ul. Wąskiej to koszt ok. 5 tys. zł. Koszty uzupełnienia kostki w Rynku będą znane po wykonaniu zlecenia. Oba zadania realizowane będą w najbliższym czasie - mówi Krzysztof Czajka, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Nowej Rudzie. Z kolei ul. Cmentarna od 1 czerwca jest drogą powiatową i jej zarządcą jest teraz powiat kłodzki. Podobnie jest z ulicą Fredry. Ma tak być tylko przez krótki czas, więc na drogach kostka raczej nie będzie uzupełniana w najbliższym czasie. - Do czasu przekazania drogi gminom Zarząd Dróg Powiatowych w Kłodzku będzie wykonywał na tej drodze wyłącznie prace remontowe mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa jej użytkownikom - przyznaje Stanisław Sijka, dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Kłodzku.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (1): Kostka wypada z dróg

Obrazek użytkownika Kik
  • Kik
  • 01-08-2020

Wstyd dla władz miasta!

Fot. KPRM

Od 8 sierpnia w 19 powiatach mają obowiązywać nowe obostrzenia. Dotyczy to tych terenów, w których zanotowano wzrost liczby zachorowań na COVID-19 w ostatnich dwóch tygodniach. Zmiany dotyczą m.in. zasad zasłaniania ust i nosa, a także zmniejszenia limitu osób w restauracjach, sklepach czy na imprezach. Projekt rozporządzenia trafił do konsultacji.

Dodatkowo powiaty podzielono na dwie strefy: żółtą i czerwoną – z różnym zakresem obostrzeń. W pozostałych powiatach, które oznaczone są kolorem zielonym, obowiązują dotychczasowe zasady bezpieczeństwa.

Fot. Pixabay

Od początku wakacji, czyli od 1 lipca Straż Graniczna nie zezwoliła na wyjazd z kraju 86 obywatelom Polski, którzy mieli nieważne dowody osobiste lub dokumenty paszportowe.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×