REKLAMA

Zapytaj o dofinansowanie

Bezpłatne konsultacje dla chcących pozyskać dotacje unijne

Planujesz otworzyć firmę, rozwinąć już istniejący biznes, doszkolić swoich pracowników, a może zakupić maszyny lub urządzeni? Zrób to przy współudziale środków z Unii Europejskiej i jeszcze efektywniej zarządzaj swoją firmą.
Dolnośląska Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Gminą Nowa Ruda organizuje bezpłatne konsultacje podczas, których specjaliści z dziedziny funduszy unijnych pracujący w firmie InServices opowiedzą o aktualnych możliwościach pozyskania dotacji. Tematyką spotkania będą, m.in.: pozyskanie pieniędzy na rozwinięcie działalności gospodarczej, informacje jak otrzymać dofinansowanie do zakupy maszyn i urządzeń, zasady zakładania i rozwijania działu B+R.
Zasady spotkania są proste i stworzone z myślą o przedsiębiorcach. - Zależy nam by w trakcie konsultacji, eksperci przekazali Państwu jak najwięcej użytecznych informacji, w jak najkrótszym czasie. Wiemy, że dla przedsiębiorców każda minuta jest podwójnie cenna - zapewnia prezes Fundacji - Agnieszka Szafrańska. Dodaje, że każda z zainteresowanych osób zostanie zapisana na konkretną godzinę. - Indywidualna rozmowa z ekspertem będzie trwać około 30 minut, podczas których konsultanci podzielą się swoją wiedzą, jak również rozwieją wszelkie wątpliwości osób chcących pozyskać fundusze z Unii Europejskiej.
Konsultacje odbędą się 13 lipca w Sali Narad Urzędu Gminy Nowa Ruda, przy ul. Niepodległości 1 w Nowej Rudzie. Zainteresowani będą mogli skorzystać z porad ekspertów między godz. 9.00-14.00. Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się na konkretną godzinę. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 508-370-884, lub e-mailowo: kontakt@dfrp.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zapytaj o dofinansowanie

71-letnia mieszkanka Nowej Rudy trafiła do szpitala po tym jak została potrącona.

W Radkowie będzie nowy hotel. Bednarczyk buduje do niego nową drogę
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×