REKLAMA

Zapytaj o dofinansowanie

Bezpłatne konsultacje dla chcących pozyskać dotacje unijne

Planujesz otworzyć firmę, rozwinąć już istniejący biznes, doszkolić swoich pracowników, a może zakupić maszyny lub urządzeni? Zrób to przy współudziale środków z Unii Europejskiej i jeszcze efektywniej zarządzaj swoją firmą.
Dolnośląska Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Gminą Nowa Ruda organizuje bezpłatne konsultacje podczas, których specjaliści z dziedziny funduszy unijnych pracujący w firmie InServices opowiedzą o aktualnych możliwościach pozyskania dotacji. Tematyką spotkania będą, m.in.: pozyskanie pieniędzy na rozwinięcie działalności gospodarczej, informacje jak otrzymać dofinansowanie do zakupy maszyn i urządzeń, zasady zakładania i rozwijania działu B+R.
Zasady spotkania są proste i stworzone z myślą o przedsiębiorcach. - Zależy nam by w trakcie konsultacji, eksperci przekazali Państwu jak najwięcej użytecznych informacji, w jak najkrótszym czasie. Wiemy, że dla przedsiębiorców każda minuta jest podwójnie cenna - zapewnia prezes Fundacji - Agnieszka Szafrańska. Dodaje, że każda z zainteresowanych osób zostanie zapisana na konkretną godzinę. - Indywidualna rozmowa z ekspertem będzie trwać około 30 minut, podczas których konsultanci podzielą się swoją wiedzą, jak również rozwieją wszelkie wątpliwości osób chcących pozyskać fundusze z Unii Europejskiej.
Konsultacje odbędą się 13 lipca w Sali Narad Urzędu Gminy Nowa Ruda, przy ul. Niepodległości 1 w Nowej Rudzie. Zainteresowani będą mogli skorzystać z porad ekspertów między godz. 9.00-14.00. Warunkiem uczestnictwa jest zapisanie się na konkretną godzinę. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 508-370-884, lub e-mailowo: kontakt@dfrp.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Zapytaj o dofinansowanie

Policyjny pościg trwał dość długo. Młody mężczyzna za szereg przestęstw, których się dopuścił może trafić za kraty nawet na pięć lat

Dziennikarze przejmują pałeczkę. Sami wyjaśniają, co stało się za tymi drzwiami w jednym z budynków przy ul. Piastów w centrum Nowej Rudy.
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×