REKLAMA

Gmina Międzylesie wyróżniona

Certyfikat "Gmina Fair Play" 2015 w tym roku między innymi otrzymało Międzylesie.

Wśród 25 wyróżnionych przez kapitułę konkursu gmin z całej Polski, wyróżniona została także Gmina Międzylesie. Certyfikat ,,Gminy Fair Play” z rąk wicepremiera Janusza Piechocińskiego odebrał Burmistrz Tomasz Korczak. To ósme wyróżnienie dla Gminy Międzylesie od początku trwania konkursu.Kapituła przyznała także nagrody główne i wyróżnienia oraz tytuł "Samorządowy Menedżer Roku" 2015.Uroczyste zakończenie edycji wraz z podsumowaniem odbyło się 23 października w hotelu Bristol w Warszawie.

źródło:www.gmina.fairplay.pl/

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Gmina Międzylesie wyróżniona

foto ilustracyjne:
pixabay.com

Nie tylko jeżdżą do zdarzeń i często narażają życie, by ocalić nasze. Są też wyśmienitymi kucharzami, a podczas służby sami potrafią zadbać o swoje żołądki. Często wręcz wybornie.

Była kontrola na terenie Willi Konrad. Będą wycinać kasztanowce.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×