REKLAMA

Uderzył czołowo w autobus

Do wypadku doszło na ul. Piłsudskiego. Kierujący samochodem osobowym czołowo uderzył w czeski autobus.

Kierujący osobową Skodą wjechał prosto w autobus. Kierowca osobówki jest przedstawicielem handlowym prawdopodobnie z Brzegu Dolnego. Nie wiadomo dlaczego uderzył w autobus.
- Na miejscu były dwie jednostki straży pożarnej. Teraz czekają na technika. Kierowca osobówki doznał obrażeń ciała – informuje Rafał Chorzewski, szef noworudzkich strażaków.
Kierowca Skody został przewieziony do szpitala.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (2): Uderzył czołowo w autobus

Obrazek użytkownika Polkowiczanin
  • Polkowiczanin
  • 03-11-2018

Często odwiedzam cmentarz w Drogosławiu, czy ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć, czy ul.Swidnicka potwornie rozkopana chyba już z 3 lata, do roku 2025 będzie wyremontowana?
Obrazek użytkownika Qwerty
  • Qwerty
  • 03-11-2018

Zakończenie planowane na 2050 rok.

Mieszkańcy pytają, czy Słupiec podzielony jest na Polskę „A” i Polskę „B”. O co chodzi? Chodzi o niewyremontowane pobocze na ul. Kwiatkowskiego przy budynku nr 21.

Jerzy Dec to radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, który w tegorocznych wyborach otrzymał 8 880 głosów, a wraz z nimi mandat zaufania wyborców.

Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×