REKLAMA

Gmina bez zastępcy?

Ryszard Czerewaty już kilka tygodni temu zrezygnował z funkcji zastępcy wójta. Kto zajmie jego miejsce? Prawdopodobnie nikt.

Jak dowiedzieli się dziennikarze Gazety Noworudzkiej w gminie Nowa Ruda nie będzie już zastępcy wójta. Po tym jak z funkcji tej zrezygnował dotychczasowy zastępca, Ryszard Czerewaty, wójt Mierzejewska miała podjąć decyzję, że dotychczasowe obowiązki zastępcy podzieli pomiędzy kierowników poszczególnych referatów urzędu, a osobą decyzyjną i uprawnioną do składania podpisów będzie sekretarz gminy, czyli Maria Wojcińska. Zapytaliśmy wójt Mierzejewską, czy rzeczywiście nie będzie już miała swojego zastępcy. Czekamy na odpowiedź.

Dodaj komentarz

Komentarze dla artykułu (0): Gmina bez zastępcy?

Szpital w Dzierżoniowie poinformował, że od dziś (4 kwietnia) do odwołania wstrzymane zostają przyjęcia pacjentek do porodów fizjologicznych i cięć cesarskich na oddział ginekologiczno – położniczy. Część ginekologiczna oddziału funkcjonuje bez zmian.

Tylko u nas poznasz najważniejsze informacje o tym, co z koronawirusem dzieje się na naszym terenie. Stale aktualizowany artykuł na nowaruda24.pl
Zamów reklamę

Skontaktujemy się z Tobą

Interesujesz się reklamą w gazecie? Może chcesz wynająć billboard lub promować się na tym portalu internetowym. Uzupełnij poniższe dane, a uzyskasz ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Formularz został wysłany.
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×